1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Ризванюк удостоєна обласної премії за заслуги у сфері освіти

Ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Ризванюк удостоєна обласної премії за заслуги у сфері освіти

На черговій сесії обласної ради депутати визначили лауреатів обласної премії імені Й. Гошовського у 2018 році за заслуги у сфері освіти. Серед п'яти педагогічних працівників Волині - ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Василівна Ризванюк.

Уже понад сорок років поспіль вона є незмінним художнім керівником «Народного художнього колективу» - ансамблю танцю «Барвінок» комунального позашкільного навчального закладу «Ковельський палац учнівської молоді імені Івана Франка».

Колектив нараховує 300 учасників. У його складі діти різного віку – від 5 до 17 років, що навчаються у дев'яти групах. Вони є переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, постійні учасники міжнародної федерації фестивалів фольклору при ЮНЕСКО.

Лауреати обласної премії за заслуги у сфері освіти отримають грошову винагороду та дипломи.#Барвінок #ПалацУчнівськоїМолоді #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце
Батьки вихованців висловлюють вдячність педагогам: керівнику Любові Ризванюк, хореографам Марії Солоп та Тетяні Гулечко за турботу про дітей, уважність і підтримку під час поїздки до Болгарії.