Відтепер втілити гарну інноваційну ідею у Ковелі можна за допомогою Громадського бюджету

Для того, аби вдосконалити механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету, міська рада на черговій сесії затвердила Положення про Громадський бюджет м. Ковеля. Це дозволить мешканцям міста пропонувати свої напрямки розвитку тих чи інших сфер життєдіяльності та реалізовувати проекти за кошти міського бюджету.

У проекті має бути викладений план дій (комплекс робіт, задум, ідея) у вигляді опису з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів громадського бюджету протягом наступного бюджетного року.

Аби обрати найкращий проект (чи кілька проектів), буде проводитись голосування – процес визначення проектів-переможців шляхом заповнення бланку для голосування в електронному вигляді.

Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, повинні бути спрямовані на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності міста (не пов’язані з поточною роботою у відповідних галузях та сферах діяльності і поточним утриманням бюджетних установ).

Для отримання якомога більшої кількості голосів автори проектів можуть організувати інформаційні заходи серед мешканців міста з роз’ясненням переваг власної ідеї.

Є певні умови, яких автори ідей мають дотримуватися, аби проект потрапив на розгляд. Зокрема, об’єкт, створений за реалізацією проекту має бути загальнодоступним для всіх жителів міста Ковеля та не мати комерційного характеру.

Наразі на ці потреби заплановано півмільйона гривень. Гранична сума на один проект - 50 тисяч. Конкурсний відбір пропозицій розпочнеться з 1 квітня 2019 року. Втілювати в життя кращі ідеї будуть уже в 2020 році.

Як повідомила заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради Лілія Барна, на офіційному сайті Ковельської міської ради буде створено окрему рубрику, у якій можна буде ознайомитись з Положенням про громадський бюджет, умовами створення проектів, проведення голосувань громадськістю та ін.

Наразі з Положенням про Громадський бюджет можна ознайомитись за посиланням:

http://www.kovelrada.gov.ua/userfiles/file/department/secretariat/proektu/2018/08/652.zip#ГромадськийБюджет #МіськийБюджет #Депутати #ВіраФедосюк

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Чи підтримають у Ковелі ініціативи громади для реалізації ідей місцевого значення? Чиїм коштом вони фінансуватимуться?

Чи підтримають у Ковелі ініціативи громади для реалізації ідей місцевого значення? Чиїм коштом вони фінансуватимуться?
Таким чином планують підтримати громадські ініціативи місцевого значення, на які спрямовуватимуться кошти міського та громадського бюджету на умовах співфінансування.