Обласний семінар "Світ творчості", який відбувся у Ковелі, засвідчив про високий рівень позашкільної роботи в місті

На базі Ковельської станції юних натуралістів відбувся обласний семінар "Світ творчості" для директорів та методистів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму. Його учасників привітав заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський.

Вони розповіли гостям з різних куточків Волині, що у Ковелі діє мережа позашкільних навчальних закладів. Місцеві школярі мають можливість відвідувати різні гуртки та секції. Міська влада приділяє значну увагу розвитку освіти в місті, зокрема й позашкільної. А Станція юних натуралістів є однією з кращих на Волині завдяки професіоналізму та відданості своїй справі колективу позашкільної установи, який очолює Віра Бобчук.

Освітяни ознайомились із організацією та розмаїттям форм та методів роботи в закритому грунті, в куточку живої природи, на лікарському городі, в куточку екзотичних рослин.

Екологи стали учасниками еко-квесту "Цілющі скарби", відвідали заклад дошкільної освіти №12 "Золота рибка", Ковельську міську гімназії ім. Олени Пчілки, де стали свідками безперервної та систематичної співпраці юннатів із освітніми закладами міста.

Методист з питань виховної роботи та позашкілля управління освіти Жанна Колесникова каже, що Ковельська міська станція юних натуралістів - осередок еколого-натуралістичної роботи у місті. Керівники гуртків сучасні та креативні викладачі-позашкільники. Адміністрація закладу - успішні менеджери своєї справи.#КовельськаСЮН #Освіта #Екологія

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі нагородили переможців і лауреатів конкурсу «Кращий…» ФОТО

У Ковелі нагородили переможців і лауреатів конкурсу «Кращий…» ФОТО
З нагоди Дня міста почесних відзнак удостоєні 18 активних та успішних особистостей у номінаціях: «Найкращий благоустрій території підприємства, організації», «Найкращий благоустрій прибудинкової території», «Найкраще озелення балкону», «Юний талант року», «Громадський діяч року», «Меценат року».