1 жовтня стартує Всеукраїнський місячник добровільної здачі зброї

З 1 по 31 жовтня на Волині триватиме місячник добровільної здачі зброї.

У цей період громадяни зможуть добровільно здати до поліції вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові матеріали, засоби самооборони (газові пістолети, револьвери).

Правоохоронці нагадують, що відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами тягне за собою кримінальну відповідальність. Санкція статті, зокрема, передбачає до семи років позбавлення волі.

У разі добровільної здачі органам влади зброї, бойових припасів чи вибухових речовин особа звільняється від кримінальної відповідальності.

З питань добровільної здачі зброї та її реєстрації у законному порядку звертатись у відділи поліції за місцем проживання. Телефон сектору з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління національної поліції у Волинській області: 74-20-69; 74-22-29

Сектор комунікації поліції Волинської області

© Офіційний сайт Національної поліції


#Безпека

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Поліція Волині нагадує: з 1 жовтня не забудьте увімкнути ближнє світло фар за містом

Поліція Волині нагадує: з 1 жовтня не забудьте увімкнути ближнє світло фар за містом
За порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами передбачено штраф у розмірі 425 гривень.

Патрульна поліція нагадує, що з 27 вересня в Україні діють нові правила зупинки, стоянки та паркування автомобілів

Патрульна поліція нагадує, що з 27 вересня в Україні діють нові правила  зупинки, стоянки та паркування автомобілів
Головне нововведення - уповноважені особи зможуть виносити постанови по справі про правопорушення без участі особи, яка притягається до адмінвідповідальності.

Близько сорока дітей витягли з води ковельські матроси-рятувальники під час змагань з веслування

Близько сорока дітей витягли з води ковельські матроси-рятувальники під час змагань з веслування
Через складні погодні умови юні спортсмени втрачали рівновагу та переверталися. І хоч фінішу багато хто з них так і не дістався, на щастя, перегони завершилися успішно для усіх учасників.