Близько сорока дітей витягли з води ковельські матроси-рятувальники під час змагань з веслування

22-23 вересня у Ковелі проходили двадцять четверті Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное, приурочені Дню машинобудівника. Участь у них взяли 212 спортсменів з п'яти областей України, а також з Польщі та Білорусі.

Учасники перегонів потерпали від несприятливих погодних умов, які вплинули на результати змагань. Найбільше клопотів дощ та вітер завдав найменшим учасникам — спортсменам 2004-2005 років народження, які змагалися на великих дистанціях (2 тисячі метрів).

Як повідомив тренер-викладач відділення з веслування на байдарках і каное Ковельської ДЮСШ ім. Є. Кондратовича Володимир Троцюк, веслувальники  часто втрачали рівновагу і човни переверталися на різних етапах естафет: відразу після старту, на середині дистанцій (на поворотах), а також після фінішу. Таким чином багатьом учасникам довелося зійти з дистанції та припинити змагання.

Тим, хто опинився у воді, відразу надавали допомогу кваліфіковані матроси-рятувальники місцевого рятувального поста. Піднявши у рятувальний човен дітей, матроси діставали на берег і човни спортсменів. На щастя, усе завершилося добре, не зважаючи на те, що фінішу дісталися не всі.

Начальник рятувальної служби Анатолій Стасюк-Ткачук каже, що працівники рятувального поста м Ковеля постійно чергують на змаганнях з веслування на байдарках та каное, які відбуваються на водосховищі нашого міста. Проте, таку масштабну допомогу надавали вперше. За два дні змагань рятувальникам довелося діставати з води майже чотири десятки юних спортсменів.

Як зауважив тренер Володимир Троцюк, серед веслувальників, яких на дистанції спіткала невдача, не було жодного місцевого. Ковельчани впевнено тримали свої човни на воді, тож успішно фінішували (чи то майстерність давалася взнаки, чи звична “домашня” атмосфера допомагала).

Змагання завершилися врученням медалей не лише спортсменам-переможцям, а й рятувальникам.#Веслування #Спорт #Турія #Рятувальники #Безпека

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Веслувальник Павло Борсук з Ковеля виборов золоту та бронзову нагороди на змаганнях у Польщі

Веслувальник Павло Борсук з Ковеля виборов золоту та бронзову нагороди на змаганнях у Польщі
Шестеро ковельських каноїстів представляли Волинь у складі збірної команди України на змаганнях з веслування на байдарках і каное «Олімпійські надії-2018» в Познані.