Веслувальник Павло Борсук з Ковеля виборов золоту та бронзову нагороди на змаганнях у Польщі

У польському місті Познань з 14 по 16 вересня тривали змагання з веслування на байдарках і каное «Олімпійські надії-2018». Про це повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Понад 700 учасників з 36 країн світу виявили бажання позмагатися та проявити себе у спортивній майстерності. Волинь у складі збірної команди України представляли шість ковельських каноїстів.

Найкращий результат в команді показав Павло Борсук, який виборов золоту та бронзову нагороди в індивідуальних гонках Світового рівня. "Золото" він здобув в каное-одиночці на дистанції 200 метрів, а бронзу – на 1000 м.

Близькою до перемоги була ковельська каное-четвірка у складі Борсука Павла, Гочачка Влада, Гузя Андрія та Яковлєва Сергія, які в запеклій боротьбі на 500-метровій дистанції вибороли ІV місце.

Гузь Андрій в дуеті з Борсуком Павлом намагалися вибороти 3 місце, але на долю секунди поступилися бронзовим призерам та фінішували четвертими.

Калитюк Василина в каное-одиночці на дистанції 500 метрів фінішувала сьомою, а в каное-двійці з напарницею з Черкас на дистанції 200 м. показали шостий світовий результат.

Участь у вищевказаних змаганнях наших ковельських «Олімпійських надій», відбулася завдяки ініціативі та підтримці молодих ковельських тренерів з веслування: Прохорука Олександра та Домарецького Володимира.


#Веслування #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України

Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України
Найтитулованіші спортсмени цих змагань - Віктор Свиридюк, у якого п'ять золотих та дві срібних медалі, та шестиразовий призер Володимир Троцюк: 3 «золота», 1 «срібло» та дві «бронзи».