Веслувальник Павло Борсук з Ковеля виборов золоту та бронзову нагороди на змаганнях у Польщі

У польському місті Познань з 14 по 16 вересня тривали змагання з веслування на байдарках і каное «Олімпійські надії-2018». Про це повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Понад 700 учасників з 36 країн світу виявили бажання позмагатися та проявити себе у спортивній майстерності. Волинь у складі збірної команди України представляли шість ковельських каноїстів.

Найкращий результат в команді показав Павло Борсук, який виборов золоту та бронзову нагороди в індивідуальних гонках Світового рівня. "Золото" він здобув в каное-одиночці на дистанції 200 метрів, а бронзу – на 1000 м.

Близькою до перемоги була ковельська каное-четвірка у складі Борсука Павла, Гочачка Влада, Гузя Андрія та Яковлєва Сергія, які в запеклій боротьбі на 500-метровій дистанції вибороли ІV місце.

Гузь Андрій в дуеті з Борсуком Павлом намагалися вибороти 3 місце, але на долю секунди поступилися бронзовим призерам та фінішували четвертими.

Калитюк Василина в каное-одиночці на дистанції 500 метрів фінішувала сьомою, а в каное-двійці з напарницею з Черкас на дистанції 200 м. показали шостий світовий результат.

Участь у вищевказаних змаганнях наших ковельських «Олімпійських надій», відбулася завдяки ініціативі та підтримці молодих ковельських тренерів з веслування: Прохорука Олександра та Домарецького Володимира.


#Веслування #Спорт

Ковельські веслувальники здобули срібні медалі на чемпіонаті світу в Португалії

Ковельські веслувальники здобули срібні медалі на чемпіонаті світу в Португалії
У складі каное-четвірки - ковельчани Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, а також Олег Боровик з Полтави та уродженець Ковеля Едуард Шеметило, який зараз виступає за Полтаву.

Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України

Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України
Найтитулованіші спортсмени цих змагань - Віктор Свиридюк, у якого п'ять золотих та дві срібних медалі, та шестиразовий призер Володимир Троцюк: 3 «золота», 1 «срібло» та дві «бронзи».

Четверо ковельчан повернулися з командного чемпіонату України з медалями різного ґатунку

Четверо ковельчан повернулися з командного чемпіонату України з медалями різного ґатунку
У Дніпрі відбувся фінал змагань з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2005 років народження.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: