1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України

Ковельські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України

15-19 серпня на веслувальній базі «Олімпійські надії» на Полтавщині проходив командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів зі всіх куточків України.

Команда Волинської області виборола 5 місце. Наші веслувальники, як зазвичай, показали хороший рівень підготовки, високий спортивний результат та зробили вагомий внесок у скарбничку набраних очок.

13 волинських каноїстів та 2 байдарочники повернулися з чемпіонату з медалями. Серед найтитулованіших спортсменів варто відзначити ковельчан: Троцюка Володимира, Семенюка Павла, Свиридюка Віктора, Остапчука Назара, Семенюка Сергія, Цуркана Віталія, Чабана Богдана, Борсука Павла, Кисіля Антона, Яцюка Олександра, Шеметила Олександра, Гочачка Влада, Грабовець Ілону, Проніну Марію та Ємельянову Анастасію.

Найбільшу кількість очок завоював Свиридюк Віктор, в якого 7 вдалих фінішів, а саме: п’ять разів він виборював І місце та двічі – ІІ на різних дистанціях (С-1 1000 м -І м., С-2 1000 м - І м., С-1 500 м - ІІ м, С-2 500 м - ІІ м., С-4 1000 м - І м., С-2 5000 м - І м., естафета – І м.).

Троцюк Володимир – шестиразовий призер командного чемпіонату. В його активі: 3 «золота», 1 «срібло» та дві «бронзи» (С-1 500 м - ІІІ м., С-2 1000 м - І м., С-2 500 м - ІІ м., С-4 1000 м - ІІІ м., С-2 5000 м - І м., естафета – І м.).
Кисіль Антон виборов 1 золоту нагороду на дистанції 200 м в каное-четвірці та став триразовим бронзовим призером (С-2 500 м, С-2 1000 м,С-4 1000 м).

В активі Чабана Богдана 2 золоті медалі - на дистанції 200 м в каное-четвірці та в естафеті, 2 бронзові - в каное-двійці на 500 м та 1000 м.
По дві нагороди в каное-четвірках вибороли Семенюк Павло (С-4 1000 м - І м., С-4 200 м - І м.), Гочачко Влад (С-4 1000 м - ІІІ м., С-4 500 м - І м.) та Семенюк Сергій (С-4 1000 м - І м., С-4 200 м - І м.).

Яцюк Олександр, Борсук Павло, Шеметило Олександр та Остапчук Назар додали команді по одній нагороді різного гатунку.

Дует каноїсток у складі Проніної Марії та Грабовець Ілони двічі посіли І місце на дистанції 500 м та 200 м. Ілона також зуміла завоювати бронзову нагороду в каное-одиночці на 500 метрів.

Байдарочник Цуркан Віталій двічі показав найкращий результат серед суперників на 500 та 1000 метрів в байдарці-одиночці.
«Бронзу» серед дівчат в байдарці-одиночці виборола волинянка Ємельянова Анастасія на 200 - метрівці.

Хочеться відзначити, що ковельські каноїсти Проніна Марія та Гочачко Влад на чемпіонаті в Полтаві вперше виконали спортивний норматив майстра спорту України.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів! Бажаємо здоров’я, невичерпної енергії, подальших високих результатів та нових перемог!