Ковельські каноїсти здобули срібні нагороди на першості світу у Болгарії

Ковельчани Олександр Яцюк та Павло Семенюк вибороли срібні медалі на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, що відбувся 26-30 липня в болгарському місті Пловдив.

Про це повідомляє Федерація каное України.

Срібні нагороди у складі каное-четвірки на дистанції 500 м завоювали чемпіони Європи в цьому ж виді - Дмитро Озимок зі Львова, Олександр Яцюк та Павло Семенюк з Ковеля та Ілля Шаргородський з Южного.

Нагадаємо, що на юніорському чемпіонаті Європи ця четвірка завоювала золоті нагороди.

Українські веслувальники завоювали повний комплект медалей в заключний день чемпіонату світу серед молоді та юніорів. Єдину золоту нагороду збірній України приніс на цьому чемпіонаті байдарочник Олег Кухарик, який зараз представляє Горішні Плавні. Таким чином, на цьому чемпіонаті збірна України завоювала чотири медалі – одну золоту, одну срібну та дві бронзові.

Велика шана та повага тренерам Федору Семенюку, Василю Прохоруку, Світлані Проніній, Володимиру Троцюку та Олексію Гичці за підготовку наших спортсменів.

#Веслування #Спорт

5 золотих медалей здобули ковельські спортсмени на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

5 золотих медалей здобули ковельські спортсмени на чемпіонаті України з веслування на байдарках  і каное
Двічі відзначилися Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, "золото" й у Володимира Троцюка. Крім того, у ковельчан п'ять срібних та 7 бронзових нагород.

Ковельські веслувальники привезли зі змагань 10 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі

У місті Добротвір Львівської області відбувалися всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» (західна зона) з веслування на байдарках та каное.

Ковельські веслувальники вибороли «золото» на чемпіонаті Європи

Змагання проходили в італійському місті Аурон-ді-Кадоре. На дистанції на 500 метрів Олександр Яцюк та Павло Семенюк фінішували першими.