ПАТ «Волиньгаз» встановив 446 загальнобудинкових лічильників та 190 тисяч індивідуальних приладів обліку газу

У Волинській області ПАТ «Волиньгаз» встановив 446 загальнобудинкових лічильників та 190 тисяч індивідуальних приладів обліку газу. Про це повідомив голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

Посадовець розповів, що згідно із затвердженою державним регулятором НКРЕКП програмою, в області вже встановили 446 загальнобудинкових лічильників. Їх поставили у багатоповерхівках Луцька, Ковеля, Нововолинська та Володимира-Волинського. Тож наразі газовикам залишилося встановити ще 22 лічильники, передбачених програмою – їх встановлення призупинилося через внесення змін до законодавства.

«Зараз ми працюємо над тим, щоби їх доставити», - повідомив Мирослав Коротя. Щодо індивідуальних лічильників, то їх «доставити» лишилося 11 тисяч, а вже встановлено 190 тисяч.

«Поставити лічильники вигідно і нам і споживачу», - наголосив голова правління ПАТ «Волиньгаз», оскільки норми споживання газу занижені.


Джерело - ВолиньPost

#Волиньгаз

Коментарі

Читайте також

У Ковелі привітали працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

У Ковелі привітали працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
У колективах Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» та ТОВ «Волиньгаззбут» побували представники міської та районної влади. Вручили відзнаки з нагоди професійного свята.

Ковельські депутати звернулися до Президента, Прем'єр-міністра та Генпрокурора України, аби відстояти інтереси представників малого та середнього бізнесу

Ковельські депутати звернулися до Президента, Прем'єр-міністра та Генпрокурора України, аби відстояти інтереси представників  малого та середнього бізнесу
Йдеться про те, що національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, змушує споживачів за власний кошт встановлювати дороговартісне обладнання - засоби дистанційної передачі даних на газові лічильники.

У Ковелі тимчасово припинять подачу газу

У Ковелі тимчасово припинять подачу газу
24-25 липня у зв’язку з проведенням планових робіт понад сто абонентів залишаться без газопостачання. Це стосується мешканців шести будинків вулиці Володимирської.