Акцію доброчинності провели волонтери Ковельського медичного коледжу з нагоди Дня людей похилого віку

1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, нагадуючи усім уважніше поглянути на проблеми літніх людей і ще раз засвідчити повагу та шанобливе ставлення до тих, на чию долю випали нелегкі випробування.

Щорічно активними учасниками заходів, які проводяться з метою соціальної підтримки та вирішення повсякденних турбот малозабезпечених верств населення та одиноких престарілих людей, є волонтери Ковельського медичного коледжу. Про доброчинну акцію вони розповіли на своїй сторінці у Фейсбук.

Не став винятком і цей рік. Студенти коледжу за підтримки Ковельської громадської благодійної організації Товариства Червоного Хреста України, який очолює Людмила Стахорська, роздали одиноким громадянам похилого віку подарунки у вигляді продуктових наборів.

"Дуже важливо прививати молоді принципи людяності та моралі, вчити поважати людей похилого віку, - йдеться у дописі волонтерів.#ЧервонийХрест #Благодійність #Волонтери

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

8 травня світова громадськість відзначила день Червоного Хреста. Осередок цієї організації діє і у Ковелі

8 травня світова громадськість відзначила день Червоного Хреста. Осередок цієї організації діє і у Ковелі
Чим сьогодні живе найвпливовіша і найбільша за чисельністю в країні громадська організація? Які добрі справи зроблено у Ковелі? Розповідає її керівник - Людмила Стахорська.

У Ковелі діє пункт обігріву

У Ковелі діє пункт обігріву
За прогнозами синоптиків морози протримаються на Волині ще кілька днів. Зігрітися та випити гарячого чаю можна у Товаристві Червоного Хреста.