У Ковелі змагалися найповажніші шахісти

До Дня людей похилого віку у КДЮСШ ім. Є. Кондратовича пройшов турнір з шахів пам'яті тренера Юрія Кричука. Повідомляють у відділі молоді, фізичної культури та спорту міськвиконкому.

Змагання відбувалися у двох вікових групах: від 45 років до 64 та від 65 років і старших.

У першій категорії переможцем став Олександр Новокрещенов, друге місце посів Володимир Бойко, а третє - Віктор Сахарук.

Серед учасників від 65 років і старших перше місце здобув Роман Кінаш, друге - Микола Назарук, а третє - Володимир Майструк.

Призери та переможці змагань нагороджені грамотами відділу молоді, фізичної культури та спорту.

Чотири кращих спортсмени турніру у подарунок отримали підписку на газету «Вісті Ковельщини» від редактора видання Миколи Вельми.

#КомплекснаДЮСШ #Спорт

Юні ковельські шахісти — переможці та призери чемпіонату Волині

Іван Хільчук, Вікторія Браташ, Ярослава Терещук, Ангеліна Кашинська та Олександра Позур повернулися додому з нагородами.

28 вересня у Ковелі після літньої перерви розпочинає роботу басейн комплекної ДЮСШ

Блакитні доріжки чекають усіх, хто уже придбав абонемент та чекав на відкриття нового сезону плавання, а також тих, хто лише планує своє дозвілля та бажає зміцнити здоров’я.

Півсотні ковельчан змагалися на турнірі з шахів

Його приурочили Дню фізичної культури та спорту. Серед учасників - спортсмени віком від 8 до 89 років. Хто здобув перемогу - читайте далі.