Ковельчанин Олександр Новокрещенов став найкращим шахістом Волині

Впродовж трьох днів у КДЮСШ ім. Є. Кондратовича з нагоди Дня Незалежності України проходив турнір з класичних шахів. У ньому взяли участь 42 спортсмени з різних куточків Волині.

Переможцем став ковельчанин, кандидат в майстри спорту Олександр Новокрещенов, друге місце посів першорозрядник Володимир Григор’єв (Володимир-Волинський), третє - першорозрядник Геннадій Марчук (Ковель).

Серед юнаків перше місце завоював першорозрядник Артем Манжос (НВК №13), друге - першорозрядник Станіслав Бондаренко (СШ №3), третє - другорозрядник Максим Капітула (НВК №13).

У дівчат найкращий результат у кандидата в майстри спорту Антоніни Самолюк (Любомль), друге місце посіла другорозрядниця Ярослава Терещук (СШ № 3), третє - другорозрядниця Вікторія Омельчук (ЗОШ №8).
Усі переможці та призери серед юнаків і дівчат є вихованцями тренера Олени Черняк КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.

#Спорт #КомплекснаДЮСШ

Команда «Шанс-Авто» - володарі кубка “Інтарсіо 2018”

У Ковелі впродовж серпня на спортивному майданчику ЗОШ №1 тривав традиційний турнір з футболу серед ветеранів 35 років і старших.

4 золотих, срібна та бронзова нагороди у пенсіонерів з Ковеля

4 золотих, срібна та  бронзова нагороди у пенсіонерів з Ковеля
Наші слухачі Університету третього віку склали достойну конкуренцію спортсменам з інших міст України, а також Польщі, Литви, Туреччини на Міжнародному фестивалі літньої Сеньйоріади.

У Ковелі відбувся турнір з пляжного волейболу, приурочений головному святу країни

На спортивному майданчику набережної відбулися змагання серед команд чоловіків та ветеранів волейболу.