Ковель не отримав необхідної кількості «Пакунків малюка»

Як повідомила заступник начальника управління соціального захисту населення м. Ковеля Валентина Шарунович, «Пакунки малюка» уже почали видавати у Ковельському пологовому будинку. Наразі їх надійшло 28. Тож молоді мами при виписці отримають подарунки для своїх малюків.

Проте ще не вирішеним залишається питання надання бейбі-боксів тим ковельчанкам, які народили дітей впродовж вересня. Адже лише двадцять «Пакунків малюка» управлінням соціального захисту були виданні породіллям 21 вересня. Хоча потреба станом на сьогодні становить ще 51 пакунок.

Наразі їх немає. Працівників управління соцзахисту запевнили, що вони обов'язково надійдуть. Тож матусі можуть не хвилюватися — подарунки від держави вони таки отримають.

Варто зазначити, що виникли питання й щодо транспортування «Пакунків малюка» з Луцька до Ковеля. Адже держава на це кошти передбачила, а доставку до пологових будинків органи державного управління не забезпечили. Тож міській владі Ковеля та Ковельському МТМО довелося вирішувати цю проблему на місцевому рівні.#ПакунокМалюка #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Перших двадцять «Пакунків малюка» вже у Ковелі

Перших двадцять «Пакунків малюка» вже у Ковелі
Їх буде вручено молодим матусям, які народили дітей у період з 1 вересня. Впродовж цього місяця в місті народилося 37 малюків. Тож бейбі-бокси поступово будуть довозити.