Перших двадцять «Пакунків малюка» вже у Ковелі

Як повідомила заступник начальника управління соціального захисту населення Світлана Созонік, у Ковель надійшли перших двадцять «Пакунків малюка». Уже завтра їх зможуть отримати молоді матусі, які народили дітей у період з 1 вересня.

Станом на сьогодні уже є потреба у 37 бейбі-боксах. Тож їх поступово будуть довозити. Крім того, управління щодня інформує відповідні служби про новонароджених у Ковелі.

Планувалося, що «Пакунки малюка» жінки отримуватимуть під час виписки із пологового будинку, проте їх закупівля відбулася із затримкою. Тому нині цим питанням займаються спеціалісти структурних підрозділів соціального захисту.

Нагадаємо, що «Пакунок малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою, яка передбачена всім сім’ям, у яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року.

Перелік дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» при народженні дитини


#ПакунокМалюка #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Чи отримають молоді мами «Пакунок малюка»?

Чи отримають молоді мами «Пакунок малюка»?
Як стало відомо, тендер на закупівлю 500 тисяч пакунків малюка, який проводить міжнародна організація ЮНОПС, скасували. Отож, бебі-боксів найближчими місяцями може й не бути.

«Пакунок малюка»: що входитиме до бейбі-боксу?

«Пакунок малюка»: що входитиме до бейбі-боксу?
Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають подарунок на суму орієнтовно 5 тисяч гривень. Перелік дитячих товарів для комплектування допомоги при народженні дитини.