Вивозом сміття у Ковелі займатимуться РЖКП №1 та №2

Сьогодні відбулось позачергове засідання виконкому, на якому прийняте рішення про визначення виконавцями послуг з вивезення побутових відходів на території міста Ковеля строком на п’ять років - Ремонтне житлово-комунальне підприємство №1 та Ремонтне житлово-комунальне підприємство №2.

Начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук повідомив, що відбулось засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у Ковелі. З метою впорядкування надання ковельчанам своєчасних, належної якості послуг, за результатами оцінки критеріїв відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам, членами комісії прийнято відповідне рішення та складено протокол засідання.

Таким чином, РЖКП №1 та №2, як переможці конкурсу, починаючи з 2019 року, надаватимуть відповідні послуги усім мешканцям Ковеля, незалежно від того, хто є управителем багатоквартирних будинків: комунальні підприємства чи ТзОВ «К.П.Верес», а також незалежно від форм власності підприємств та установ міста.

Керівників РЖКП - Віктора Солов’янчука та Наталію Гейко, зобов’язано до 1 січня 2019 року укласти договори про надання послуг з вивезення побутових відходів з мешканцями приватного сектору, власниками квартир, окремих приміщень у багатоквартирних будинках міста Ковеля, підприємствами, установами та організаціями.

Міський голова Олег Кіндер під час засідання виконкому наголосив на важливості такого рішення для забезпечення належного санітарного стану міста, своєчасного вивозу сміття та надання якісних послуг споживачам. Міський голова зауважив, що ТзОВ «К.П.Верес», починаючи з нового року, зі свого тарифу на утримання та обслуговування житлових будинків зобов'язаний виключити тариф на вивезення сміття. Тож мешканці будинків, де управителем визначене ТзОВ «К.П.Верес», отримуватимуть по дві платіжки: вивіз твердих побутових відходів буде зазначено окремо згідно укладених угод з РЖКП №1 та №2.#Благоустрій #ОлегКіндер #КП_Верес

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

По вулиці Геологів у Ковелі хочуть будувати магазин з майданчиком для паркування автомобілів

По вулиці Геологів у Ковелі хочуть будувати магазин з майданчиком для паркування автомобілів
Новий об'єкт інфраструктури розміститься на землях комунальної власності, які згідно Генерального плану міста передбачені під об’єкти громадського призначення.