У Ковелі завершується будівництво нової гілки тепломережі, що дасть змогу оптимізувати роботу теплового господарства міста

У Ковелі тривають планові роботи з будівництва тепломережі від котельні, що по вулиці Вітовського, 22, до котельні, яка розташована за адресою вул. Шевченка, 115, для оптимізації роботи теплового господарства.

Як повідомив головний інженер ПТМ “Ковельтепло” Василь Заікін, котельня по Вітовського має вільні потужності, які на даний час не використовуються. Тому було прийнято рішення під'єднати до неї три житлових будинки, тепло у які подається з котельні по Шевченка,115. Вона була передана на баланс ПТМ “Ковельтепло” попереднім власником — Ковельською геологорозвідувальною партією.

Будівництво нової гілки тепломережі є економічно виправданим, оскільки обладнання котельні є застарілим, а відтак - енергозатратним, чималі кошти йдуть на утримання персоналу. А споживачів відносно небагато - відомчий гуртожиток геологорозвідки на вул. Шевченка та житлові будинки: Польова, 21 та Польова, 23. Крім того, котельня, що по вул. Вітовського, має можливість використовувати альтернативні види палива.

Головний інженер каже, що ці роботи були заплановані інвестиційною програмою підприємства теплових мереж на 2018 рік. За кошти ПТМ “Ковельтепло” придбано матеріалів на суму майже мільйон гривень. А будівельні та монтажні роботи виконують силами працівників “Ковельтепло”. Підрядних організацій не наймали.

Основні роботи уже завершено - мережа готова до пуску тепла. Тож на початок опалювального сезону мешканці трьох багатоквартирних житлових будинків отримають послугу вчасно.

Василь Заікін запевнив, що іще трохи часу знадобиться підприємству для робіт з благоустрою. Адже мережу вели переважно проїжджою частиною вулиці Міцкевича. Тож є необхідність у відновленні асфальтного покриття. Ці роботи також заплановані. Є домовленість з шляхово-будівельною організацією. Тож, якщо погодні умови будуть сприятливими, новий асфальт укладатимуть наступного тижня.#Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

По вулиці Геологів у Ковелі хочуть будувати магазин з майданчиком для паркування автомобілів

По вулиці Геологів у Ковелі хочуть будувати магазин з майданчиком для паркування автомобілів
Новий об'єкт інфраструктури розміститься на землях комунальної власності, які згідно Генерального плану міста передбачені під об’єкти громадського призначення.