У Ковельській центральній районній лікарні йдуть до завершення роботи з монтажу ангіографа

У Ковельській центральній районній лікарні йдуть до завершення роботи з монтажу нового обладнання, закупленого у рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області». Фахівці фірми «Canon», яка поставила у медзаклад ангіографічну систему (рентген) Infinix-i Core+ INFX-8000V/G3 виробництва Toshiba (Canon) вартістю понад 600 тисяч доларів, вже домонтовують техніку.

Презентація ангіографа запланована на 19 жовтня. Про це йдеться на сторінці «Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу - Волинська ОДА» у Фейсбук.

На таку знакову для медицини краю подію, як відкриття сучасного відділення інтервенційної радіології «Рентген-хірургічний блок» на базі Ковельського міського територіального медичного об’єднання голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко запросив представників Світового банку та Групи консультаційної підтримки Субпроекту. Також у рамках візиту має відбутися спільна робоча зустріч та обговорення важливих питань реалізації Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Як уточнює головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, ця апаратура дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин і виявити вади у розвитку чи пошкодження. Щодо покращення надання допомоги кардіохворим, то ангіограф допоможе лікувати інфаркти та інсульти головного мозку, встановлювати стенти пацієнтам. Тож у медзакладі, знаючи про отримання техніки, готували і приміщення, і фахівців, які пройшли необхідні навчання з підвищення кваліфікації.

Довідково:
На виконання умов договору за тендером ICB-G № 6.2.2.1/14 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (1 фаза)» (лот №14), в область 10 серпня надійшли дві рентген-ангіографічні системи. ТзОВ «ІНМЕД УКРАЇНА» спільно з об’єднанням підприємств «TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS EUROPE B.V.» привезли у Луцьку міську клінічну і Ковельську центральну районну лікарні обладнання вартістю майже мільйон євро – ангіографічні системи (Рентген) Infinix-i Core+ INFX-8000V/G3 виробництва Toshiba (Canon). Монтаж за участі сертифікованих представники фірми-надавача послуг тривав кілька тижнів.#КовельськеМТМО #ОлегСамчук

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Близько 57 тисяч мешканців Ковеля та Ковельського району уже підписали електронні декларації з лікарями

Близько 57 тисяч мешканців Ковеля та Ковельського району уже підписали електронні декларації з лікарями
Ковельське МТМО подає повний список сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, які уже набрали максимальну кількість пацієнтів, та з якими ще можна укласти угоди.

Усі відділення ЦРЛ Ковельського МТМО вкотре підтвердили статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Усі відділення ЦРЛ Ковельського МТМО вкотре підтвердили статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»
Отримана відзнака - це не лише велика честь, а й значна відповідальність медичного персоналу перед пацієнтами, для яких створені відповідні умови надання медичної допомоги високої якості.