Усі відділення ЦРЛ Ковельського МТМО вкотре підтвердили статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

У відділеннях центральної районної лікарні Ковельського МТМО відбулась планова перевірка Службою організації інфекційного контролю стандартів чистоти, безпеки та гігієни у місцевому закладі охорони здоров'я.

Проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» стартував в Україні ще у травні 2012 року з ініціативи Всеукраїнської Асоціації медичних сестер України та громадської організації Служби організації інфекційного контролю (СОІК).

Ковельське МТМО долучилося до проекту у 2015 році. У листопаді 2016-го усі відділення лікарні отримали відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». І з того часу щороку успішно підтверджують цей високий рівень. Не став винятком і 2018 рік. Усі відділення ЦРЛ підтвердили наданий їм статус, вкотре отримавши відзнаки.

Це заслуга усього колективу лікарні, завідувачів відділень та головного лікаря МТМО - Олега Самчука. Відзнака «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» - це не лише велика честь, а й значна відповідальність медичного персоналу перед пацієнтами, для яких створені відповідні умови з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги.

Таким чином кожне відділення засвідчує належний рівень чистоти, гігієни та безпеки у закладі. Пацієнт набуває внутрішньої впевненості та психологічної рівноваги, збільшується його кредит довіри до лікаря. В свою чергу, створена гігієнічна модель закладу дозволяє медику впевнено почувати себе у комфортних умовах праці.
#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також