Ковельчани відтепер мають можливість здати аналізи, не виходячи з дому

Лабораторні аналізи є важливою і невід'ємною складовою сучасної медицини. Діагностування захворювань здебільшого здійснюється завдяки результатам аналізів. Адже від цього залежить ефективність подальшого лікування та прогноз на одужання.

Однак, не всі пацієнти хочуть чи можуть (за станом здоров'я) прийти самостійно у лабораторію. У Європі вже давно практикують таку послугу як експрес-лабораторія на дому. При певних обставинах і при бажанні пацієнта лаборант приїздить за викликом додому.

Відтепер і ковельчани мають можливість здати аналізи, не виходячи з дому. За викликом приїде лаборант, який проведе усі необхідні маніпуляції (збір крові, сечі, мазок і т.д.). Отриманий матеріал доставляється у лабораторію Ковельського МТМО для дослідження. А результати будуть відправлені на вашу електронну пошту або лікарю (за необхідністю).

Детальну інформацію можна дізнатися за номерами телефонів:

096 695 35 56 або
096 695 20 32
#КовельськеМТМО

Читайте також

У Ковельському МТМО - єдина в місті професійна соляна шахта з галогенератором для натурального сольового аерозолю

У Ковельському МТМО - єдина в місті професійна соляна шахта з галогенератором для натурального сольового аерозолю
Важливо, що пацієнти перебувають під постійним наглядом лікарів та медперсоналу. Тому вирішувати питання про необхідність призначення процедури галотерапії має тільки лікар.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.