Ковельчани відтепер мають можливість здати аналізи, не виходячи з дому

Лабораторні аналізи є важливою і невід'ємною складовою сучасної медицини. Діагностування захворювань здебільшого здійснюється завдяки результатам аналізів. Адже від цього залежить ефективність подальшого лікування та прогноз на одужання.

Однак, не всі пацієнти хочуть чи можуть (за станом здоров'я) прийти самостійно у лабораторію. У Європі вже давно практикують таку послугу як експрес-лабораторія на дому. При певних обставинах і при бажанні пацієнта лаборант приїздить за викликом додому.

Відтепер і ковельчани мають можливість здати аналізи, не виходячи з дому. За викликом приїде лаборант, який проведе усі необхідні маніпуляції (збір крові, сечі, мазок і т.д.). Отриманий матеріал доставляється у лабораторію Ковельського МТМО для дослідження. А результати будуть відправлені на вашу електронну пошту або лікарю (за необхідністю).

Детальну інформацію можна дізнатися за номерами телефонів:

096 695 35 56 або
096 695 20 32
#КовельськеМТМО

«Я ніколи не був популістом, а обіцяю лише те, що можу зробити», - Степан Івахів

«Я ніколи не був популістом, а обіцяю лише те, що можу зробити», - Степан Івахів
Які питання просили вирішити народного депутата ковельські медики та що іще планує зробити Степан Івахів для Ковеля та його мешканців?

Нардеп Степан Івахів зустрівся у Ковелі з колективом МТМО та вручив головному лікарю Олегу Самчуку Грамоту Верховної Ради України

Нардеп Степан Івахів зустрівся у Ковелі з колективом МТМО та вручив головному лікарю Олегу Самчуку  Грамоту Верховної Ради України
Від імені усієї громади міста подякував народному обранцю за підтримку Ковеля міський голова Олег Кіндер.

У Ковельському МТМО - єдина в місті професійна соляна шахта з галогенератором для натурального сольового аерозолю

У Ковельському МТМО - єдина в місті професійна соляна шахта з галогенератором для натурального сольового аерозолю
Важливо, що пацієнти перебувають під постійним наглядом лікарів та медперсоналу. Тому вирішувати питання про необхідність призначення процедури галотерапії має тільки лікар.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: