Нардеп Степан Івахів зустрівся у Ковелі з колективом МТМО та вручив головному лікарю Олегу Самчуку Грамоту Верховної Ради України

У Ковелі з робочим візитом перебував народний депутат України Степан Івахів, у ході якого він зустрівся з колективом МТМО. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Степан Петрович вручив головному лікарю Олегу Самчуку Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом, зазначивши, що у Ковелі багато зроблено для розвитку медицини і велика заслуга в цьому саме Олега Олеговича. За словами нардепа, він є надзвичайно амбітним керівником, який має багато планів, успішно їх реалізовує. Це додає бажання йому допомагати і працювати над вирішенням питань спільно.

Степан Івахів у ході розмови говорив про свою діяльність у Верховній Раді, роботу у 21 виборчому окрузі.

Найбільше уваги у виступі приділив тим хорошим справам, які йому і його команді вдалося здійснити у місті Ковелі.

Зокрема, він зазначив, що разом з міською владою у Ковелі відкрито ДНЗ№14 та нові групи в інших дитсадках міста. Збудовано кілька спортивних об’єктів. Серед них — стадіони біля ЗОШ № №1,2, 7, 12, зал єдиноборств та значно поліпшено умови для тренувань в ДЮСШ ім.Євгена Кондратовича. Гарним місцем для відпочинку ковельчан тепер стала набережна. У її будівництві взяв участь його благодійний фонд.

Крім того, були залучені кошти з Державного бюдету на соціально-економічний розвиток усього 21-го округу. Відповідно торік Ковель отримав понад 2 мільйони 269 тисяч. За ці кошти здійснено утеплення ДНЗ №5 та завершено заміну вікон на енергоощадні в цій дошкільній установі та дитсадках №№ 1,4, 8 і 9.

У нинішньому році з державної казни надійшло ще понад три мільйони гривень. Їх використано для встановлення нових віконних конструкцій у міській гімназії та НВК №13.

Степан Петрович також нагадав, що чимало проблем ковельчанам створив ветсанзавод. Він особисто провів чимало перемовин з представниками Кабінету Міністрів, народними депутатами, аби допомогти волинянам справитись з цим екологічним лихом. 17 мільйонів гривень державних коштів було виділено торік. За них утилізували рештки, на семи вулицях поряд з підприємством проклали водогін.

Сьогодні мова йде про закриття підприємства. Народний депутат сказав, що це питання він теж тримає на контролі.

Серед вагомих планів у нинішньому році — завершення будівництва футбольного поля МЦ “Спорт для всіх”. Також Степан Петрович запевнив, що він посприяє, аби були виділені кошти з Держбюджету на стадіон “Локомотив”, завершення заміни вікон у навчальних закладах міста.

У подальшому серед завдань -— реконструкція парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Він та його благодійний фонд “Патріоти Волині” візьмуть безпосередню участь у здійсненні цієї грандіозної і очікуваної для всіх мешканців міста справи. Зачин зроблено - сертифікат на два мільйони гривень було презентовано на День Ковеля.

Міський голова Олег Кіндер щиро подякував народному депутату за допомогу у реалізації масштабних проектів, тісну співпрацю, розуміння та активну життєву позицію. Олег Олексійович висловив сподівання, що всі хороші напрацювання неодмінно матимуть продовження, а ковельчани зможуть оцінити їх результати.


#СтепанІвахів #КовельськеМТМО #ОлегКіндер #ОлегСамчук

Читайте також

У Ковелі гостювали діти з Луганщини

У Ковелі гостювали діти з Луганщини
Юних художників на Волинь запросив благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”. Діти кілька днів відпочивали на Світязі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.