Тетяну Середюк, директора Палацу учнівської молоді імені Івана Франка відзначили Грамотою Міністерства освіти і науки України

Сьогодні у Ковелі з нагоди професійного свята вшанували педагогів. Тетяну Середюк, директора Палацу учнівської молоді імені Івана Франка, де й відбулися міські урочистості, відзначили Грамотою Міністерства освіти і науки України.

Про вшанування освітян Ковеля розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На міські заходи зібралися досвідчені та знані, молоді та креативні педагоги, вихователі, керівники гуртків, методисти та управлінці. Завітало й багато гостей. Серед них – заступник міського голови Ігор Прокопів, секретар міської ради Віра Федосюк, представник благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва “Патріоти Волині” Павло Самолюк, начальник управління освіти Віктор Бичковський.

Теплі й щирі зичення звучали у цей день освітянам. Зокрема, заступник міського голови Ігор Прокопів від себе особисто та міського голови Олега Кіндера подякував педагогам за працю. Він зазначив, що освітянська галузь Ковеля є потужною і надзвичайно яскравою, багато педагогів є гордістю міста. З нагоди професійного свята Ігор Ярославович вручив десяти освітянам Подяки міського голови та обласні нагороди.

Звучали сердечні вітання і від начальника управління освіти Віктора Бичковського, який висловив вдячність колегам за їх щоденну наполегливу і творчу працю та відзначив успішних представників галузі. Як завжди, весело та з гумором звернувся до присутніх голова міськкому профспілки працівників освіти Ігор Сезьомін.

Представник благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк передав поздоровлення від народного депутата України Степана Івахіва та зачитав вітальну телеграму.

У святковому концерті взяли участь колективи та вихованці Палацу учнівської молоді та навчальних закладів міста.

Порадував присутніх виступ чоловічого вокального квартету “Акорд” з міста Луцька.


#Освіта #ПалацУчнівськоїМолоді #ТетянаСередюк

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельських освітян на обласному рівні відзначили за високі професійні досягнення

Ковельських освітян на обласному рівні відзначили за  високі професійні досягнення
Лауреатом Волинської обласної премії імені Лесі Українки стала директор міської гімназії Олена Вальчук, премії імені Й. Гошовського удостоєна керівник художнього колективу "Барвінок" Любов Ризванюк.