Ковельського школяра відзначили за наукове дослідження «Вплив wi-fi випромінювання на організм людини»

Підбито підсумки обласного етапу ІХ Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Свої цікаві проекти представили й ковельські школярі, юні біологи та екологи, небайдужі до проблем довкілля. Про це повідомляє Жанна Колеснікова, методист міського методичного кабінету управління освіти.

Учень 10-А класу НВК «№13-колегіум» Денис Олексюк за роботу «Вплив wi-fi випромінювання на організм людини» здобув перше місце (керівник - вчитель біології Валентина Лук’янова).

Учениця 11-Б класу НВК «№13-колегіум» Олександра Захарія за проект «Вплив біоритмів на працездатність підлітків» посіла друге місце (керівник вчитель біології Леся Глинські).

Захід, який відбувся у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі зібрав 30 учасників з 11 районів та 4 міст області. Вони презентували власні наукові проекти за різними напрямками: «Екологічні проблеми довкілля», «Біологічні науки», «Біологія людини».

Оцінювали роботи і виступи учнів компетентне журі у складі науковців та працівників Центру, які відзначили високий рівень науковості та актуальність обраної тематики робіт.

Діти нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та цінними подарунками. Призери будуть представляти Волинь на Всеукраїнському біологічному форумі «Дотик природи-2018» у м. Києві на фінальному етапі (Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України).


#Освіта

Читайте також

Ковельських освітян на обласному рівні відзначили за високі професійні досягнення

Ковельських освітян на обласному рівні відзначили за  високі професійні досягнення
Лауреатом Волинської обласної премії імені Лесі Українки стала директор міської гімназії Олена Вальчук, премії імені Й. Гошовського удостоєна керівник художнього колективу "Барвінок" Любов Ризванюк.

У Ковелі рятувальники, волонтери та педагоги об'єднали зусилля у просвітницькій діяльності

У Ковелі рятувальники, волонтери та педагоги об'єднали зусилля у просвітницькій діяльності
У рамках проекту «Безпечне дитинство» відбувся семінар. Керівників навчальних закладів, які активно працюють у сфері запобігання пожеж і надзвичайних ситуацій, нагородили грамотами Добровільного пожежного товариства.