Дзідзьо у Ковелі – прес-конференція, фото- та авторграф-сесія

Сьогодні, 6 жовтня, у кінотеатрі «Прем'єра» відбулась прес-конференція, фото- та автограф-сесія з відомим співаком, актором, продюсером, сценаристом та режисером Михайлом Хомою (Дзідзьо) та актором Сергієм Либою (Бодя Павук).

Поспілкуватися з акторами романтичної комедії «Dzidzio перший раз», яка незабаром має вийти у прокат, прийшло чимало шанувальників творчості співака. Справжню прес-конференцію гостям нашого міста влаштували юні журналісти проекту «Погляд молоді на місто». Вони змістовно підготувалися до зустрічі із зірками та майже годину задавали запитання.

Михайло Хома розповів, що разом із Сергієм Либою та Анатолій Безухом створили компанію DZIDZIOFILM та знімають кіно. Один із фільмів - ‎«Dzidzio контрабас» побив усі рекорди прокату не лише у Ковелі, а й в Україні, серед вітчизняних фільмів та очолив десятку стрічок з найбільшими касовими зборами.

Другий фільм - «Dzidzio перший раз», майже готовий до показу. Його презентація запланована на 25 жовтня.

Має Дзідзьо й інші ідеї, які обіцяє втілити у нових фільмах. Є пропозиції, які допоможуть популяризувати українське кіно.

На запитання: «Звідки актор черпає сюжети до стрічок?», - Михайло Хома відповів, що з життя. Адже сам жив у прикордонні, тому ‎тематика контрабанди у фільмі «Dzidzio контрабас» є досить знайомою. Хоча актор запевнив, що сам контрабандистом не був. Проте його партнер по фільму – Сергій Либа, зізнався, що свого часу таки займався нелегальним бізнесом.

Дзідзьо розповів, що у романтичній комедії ‎«Dzidzio перший раз» знімалась його мама – Галина Хома, яка приїжджала з Португалії на зйомки стрічки. А ще – молода й талановита актриса Анна Тихомирова, яка зіграла роль його коханої дівчини.

Цікавились присутні і дитинством співака, його концертною діяльністю, історією назви гурту, хобі, ставленням до фанатів, гуртів-двійників та ін.

Актори виявились досить привітними і простими у спілкуванні, з радістю і невимушено відповідали на усі запитання. Їх максимальна наближеність до народу, відвертість і абсолютна не зірковість сподобалась ковельчанам.

Після прес-конференції вони ще довго не відпускали акторів, брали автографи та фотографувалися. Увечері Дзідзьо дав концерт у Ковелі – у палаці культури імені Тараса Шевченка.

Детальніше про спілкування з Дзідзьо напишуть юні журналісти – учасники проекту «Погляд молоді на місто». Їхні статті та інтерв’ю будуть розміщені на сайті «КовельPost».

Організатори зустрічі - кінотеатр «Прем'єра», запрошують ковельчан на перегляд фільму «Dzidzio перший раз», прем’єра якого відбудеться 25 жовтня.

Детальніше про фільм можна дізнатися за посиланням https://dzidzio.com/


#ПоглядМолодіНаМісто #Кінотеатр #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО
Відбулась презентація робіт учасників проекту, які засвідчили, що Ковель - місто творчих людей, відомих спортсменів та цікавого історичного минулого.