Володарями кубка турніру пам'яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова стала команда гравців ФЦ «Ковель-Волинь» 2008 року народження

4 та 5 жовтня на базі ЗОШ № 7 міста Ковеля відбувся турнір з футболу серед юнаків 2008 та 2009 років народження, приурочений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова. Про це повідомляє прес-служба ФЦ «Ковель-Волинь».

У турнірі взяли участь п'ять команд, серед яких учасники з Люблинця та чотири ковельські команди: ДЮСШ Ковель, ЗОШ №12, ФЦ «Ковель-Волинь» 2008 та ФЦ «Ковель-Волинь» 2009.

Під час урочистого відкриття зі словами привітань до спортсменів звернулися заступник міського голови Ігор Прокопів, голова міськрайонної організації воїнів-інтернаціоналістів Микола Савосюк, ветеран війни в Афганістані Анатолій Заскальний. Від учасників турніру поклали квіти на могилу воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова.

Впродовж двох днів серед команд визначали сильнішого. Перші місця за вихованцями Романа Шафранюка:

1 місце ФЦ «Ковель-Волинь» 2008
2 місце ФЦ «Ковель-Волинь» 2009

На третьому місці закріпились юнаки ФК «Люблинець». 4 місце – ДЮСШ «Ковель» та 5 місце – ЗОШ № 12 (вихованці Віктора Романчука). Переможцям та призерам вручили перехідний кубок, медалі та грамоти.#ФЦКовельВолинь #Футбол #ВоїниІнтернаціоналісти

Коментарі

Читайте також

МЦ «Спорт для всіх» та ФЦ «Ковель-Волинь» спільно з педагогами започаткували тренування для дітей на шкільних стадіонах

МЦ «Спорт для всіх» та ФЦ «Ковель-Волинь» спільно з педагогами започаткували тренування для дітей на шкільних стадіонах
Відтепер школярі, котрі бажають змістовно і з користю для здоров'я провести дозвілля, мають можливість безкоштовно займатись улюбленою справою - футболом, разом із тренером.