У Ковелі зловмисники розбили скло в авто, придбане волонтерами для бійців, викравши рюкзак та Біблію військового капелана

8 жовтня на Схід бійцям-добровольцям має відправитись черговий автомобіль, придбаний волонтерами. Це - FORD Ranger. Його відремонтували та пофарбували за кошти, зібрані української діаспорою в Греції – волонтерською спільнотою «Грекобандерівці». Вони допомагають українським бійцям з 2014 року.

Проте днями, коли авто уже було готове до від’їзду, зловмисники розбили скло у задніх дверях та викрали особисті речі волонтерів.

Як повідомив один із співзасновників громадської організації «Храм Надії», військовий капелан Микола Канівець, це уже не перший автомобіль, відправлений разом із гуманітарною допомогою на Схід добровольцям. FORD Ranger уже чекають бійці 8-го батальйону Української Добровольчої Армії «Аратта», який базується в с. Широкіне Волноваського району Донецької області (саме у цьому підрозділі служив відомий російський актор Анатолій Пашинін).

Микола Канівець каже, що в автомобілі знаходились речі, зібрані для дітей обласного центру соціально-психологічної реабілітації, які ще не встигли відвезти за призначенням. Грабіжники, перекинувши одяг у коробках, не знайшли нічого корисного для себе, тому вирішили забрати рюкзак, який належав військовому капелану. У ньому були особисті речі волонтера та Біблія.

Можливо саме вона знадобиться крадіям, аби зрозуміти, що вони вчинили неправильно. І не лише тому, що порушили заповідь «Не вкради», зазіхнувши на чужу власність, а ще й тому, що авто та речі зібрані добрими людьми як вияв доброчинності.

Замінити скло у машині допомогли благодійники. Серед них – Юрій та Руслана Цюп’яшуки (власники кінотеатру «Прем’єра»). Тож авто готове для довгої подорожі. І уже завтра – 8 жовтня, вирушить на Схід, аби служити українським бійцям.


#ХрамНадії #ДопомогаАТО #Кінотеатр

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські волонтери передали сьогодні в АТО маскувальні сітки

Ковельські волонтери передали сьогодні в АТО маскувальні сітки
Їх плетуть у громадській організації “Храм Надії”. Крім того, за сприяння благодійників вони відправляють на передову продукти харчування, одяг, засоби гігієни, солодощі, сушені фрукти і трави.