На автодорозі Київ-Ковель-Ягодин стоятимуть поліцейські з радарами

З 8 жовтня патрульні поліцейські використовуватимуть радари для вимірювання швидкості TruCam. Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції України у Фейсбук.

На Волині поліцейські з радарами будуть знаходитися на двох трасах: Устилуг-Луцьк-Рівне (H-22) та Київ-Ковель-Ягодин (М-07).

Патрульна поліція використовуватиме TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також