Театр “Осіннє золото” порадував прем’єрою на відкритті нового академічного року в Університеті третього віку

У Ковелі стартував новий академічний рік в Університеті третього віку. З цієї нагоди відбулись урочистості в культурно-просвітницькому центрі. Про це розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Привітати поважних студентів завітало чимало гостей. Серед них — секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль, делегації з Хелма та Луцька.

Цьогоріч понад 130 літніх ковельчан стали слухачами Університету, який у Ковелі розпочав роботу у 2005 році. До слова, він був першим подібним закладом в Україні.

Нині навчання проводиться на 5 факультетах: соціально – правовому, основ медицини, мистецькому, фізичної реабілітації, комунікаційних та інформаційних технологій. В перспективі на прохання слухачів планують організувати новий факультет - краєзнавчий.

Заступник міського голови Ігор Прокопів побажав поважним студентам цікавих і корисних лекцій, приємних зустрічей, знайомств. Ігор Ярославович запевнив, що міська влада і надалі готова підтримувати ініціативи ветеранів та допомагати у їх реалізації.

Звучали щирі зичення і від польських колег та лучан. Кульмінацією свята стала постановка уривку з п’єси Івана Котляревського “Наталка Полтавка”. Її підготували учасники театру “Осіннє золото”, який діє при мистецькому факультеті.

Актори-аматори надзвичайно яскраво зіграли і додали своїх фарб у твір, написаний майже 200 років тому.

Керівник колективу Марія Батраченко розповіла: ”Нашому театру уже десять років. Його мета — популяризувати українську класику. Як на мене, це надзвичайно талановито, захопливо для глядача. Це цікаво для наших акторів, які завдяки українським авторам можуть продемонструвати свої вміння, творчу майстерність і талант”.

Чимало літніх людей раніше і не підозрювали, що мають акторські здібності. Зокрема, Павло Рабко, який зіграв Миколу, розповідає, що його прихід в театр став для нього самого несподіванкою. Він уже 34-й рік працює на залізниці, а зараз у його життя додалась творчість. Каже, що спочатку йому давали ролі другого плану, а в “Наталці Полтавці” він зіграв одного з головних персонажів. Чоловік говорить, що участь в театрі додає наснаги, розуміння, що ти потрібен, це і можливість самовдосконалюватись.

Балюк Олександрі уже 79, працювала майже півстоліття вчителем української мови та літератури, а сьогодні вона активна учасниця театральної студії при мистецькому факультеті.

Жінка говорить, що у них панує надзвичайна дружня атмосфера в колективі. “Не все завжди ладиться у житті, часом сум огортає душу, а приходимо на репетиції і якось стає легко і спокійно на серці. Всі ми тут дружні, щасливі, усміхнені”, - розповідає пані Олександра.

Новий рік в Університеті розпочався. На кожному факультеті свої плани, уже складено графік лекцій і занять. Хтозна можливо театр “Осіннє золото” уже скоро нас порадує новою прем’єрою.
#УніверситетТретьогоВіку

4 золотих, срібна та бронзова нагороди у пенсіонерів з Ковеля

4 золотих, срібна та  бронзова нагороди у пенсіонерів з Ковеля
Наші слухачі Університету третього віку склали достойну конкуренцію спортсменам з інших міст України, а також Польщі, Литви, Туреччини на Міжнародному фестивалі літньої Сеньйоріади.

75-літній ювілей відзначила Почесний ветеран України, керівник театру «Осіннє золото» Марія Батраченко

75-літній ювілей відзначила Почесний ветеран України, керівник театру «Осіннє золото» Марія Батраченко
Подякували ювілярці за її активність у громадській діяльності та культурно-мистецькому житті міста представники влади та колеги.

У Ковелі відзначили 85-річчя Українського товариства глухих

У Ковелі відзначили 85-річчя Українського товариства глухих
Півстоліття опікується людьми з вадами слуху у Ковельському осередку УТОГ Лідія Парвасюк.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: