У Ковелі пройшла «тиха хода» з метою запобігання торгівлею людьми

У рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, центральною вулицею Ковеля пройшла «тиха хода» - «Хода за свободу», покликана привернути увагу населення до проблем рабства.

Захід відбувся за участю студентів, учнів та державних соціальних структур. Організаторами заходу є Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Ковельський медичний коледж, Департамент соціального захисту населення та інші суб’єкти взаємодії з протидії торгівлі людьми.

Подібні акції в Україні організовують уже не перший рік. «Хода за свободу» одночасно пройшла 18 жовтня в усіх обласних центрах України та багатьох інших населених пунктах, що приєдналися до акції.

За словами організаторів, її головна мета полягає у тому, аби нагадати якомога більшій кількості населення про існування такої проблеми як торгівля людьми та рабство у різних його проявах, а також запобігти розповсюдженню цієї проблеми.

Акція відбулась під гаслом: «Будьте обізнані – станьте захищені». Чим більше інформації отримають ковельчани, тим краще будуть захищені. Тому що торгівля людьми включає в себе дуже багато видів експлуатації. Зокрема, це – трудова та сексуальна експлуатація, втягнення у рабство, у злочинну діяльність.

Скористатися порадою чи ні – це вже вибір кожного, але привертати увагу суспільства і попереджати негативні наслідки, які можуть трапитися, варто, - переконані учасники заходу та його організатори.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: