У Ковелі пройшла «тиха хода» з метою запобігання торгівлею людьми

У рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, центральною вулицею Ковеля пройшла «тиха хода» - «Хода за свободу», покликана привернути увагу населення до проблем рабства.

Захід відбувся за участю студентів, учнів та державних соціальних структур. Організаторами заходу є Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Ковельський медичний коледж, Департамент соціального захисту населення та інші суб’єкти взаємодії з протидії торгівлі людьми.

Подібні акції в Україні організовують уже не перший рік. «Хода за свободу» одночасно пройшла 18 жовтня в усіх обласних центрах України та багатьох інших населених пунктах, що приєдналися до акції.

За словами організаторів, її головна мета полягає у тому, аби нагадати якомога більшій кількості населення про існування такої проблеми як торгівля людьми та рабство у різних його проявах, а також запобігти розповсюдженню цієї проблеми.

Акція відбулась під гаслом: «Будьте обізнані – станьте захищені». Чим більше інформації отримають ковельчани, тим краще будуть захищені. Тому що торгівля людьми включає в себе дуже багато видів експлуатації. Зокрема, це – трудова та сексуальна експлуатація, втягнення у рабство, у злочинну діяльність.

Скористатися порадою чи ні – це вже вибір кожного, але привертати увагу суспільства і попереджати негативні наслідки, які можуть трапитися, варто, - переконані учасники заходу та його організатори.
#МедичнийКоледж

Читайте також

Ковельчанка посіла друге місце в обласному конкурсі «Краща медична сестра Волині 2018 року» ФОТО

Ковельчанка посіла друге місце в обласному конкурсі «Краща медична сестра Волині 2018 року»  ФОТО
Олександра Мартинюк закінчила Ковельський медичний коледж. Працює молодшим спеціалістом операційного блоку центральної районної лікарні Ковельського МТМО.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.