Ковельчанам нагадують, що прийом документів на оформлення соціальних допомог та субсидій проводить ЦНАП

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження міського голови виконавчого комітету Ковельської міської ради №57-р від 01.03.2017 року “Про впорядкування надання адміністративних послуг”, прийом документів на оформлення державних соціальних допомог та житлових субсидій проводить центр надання адміністративних послуг Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, телефон: 7-17-17.

За роз'ясненнями законодавства та іншими консультаціями громадяни міста Ковеля можуть звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Графік роботи:
управління працює щодня, з понеділка по четвер:
з 8.00 до 17.15 год.,
у п’ятницю - з 8.00 до 16.00,
обідня перерва - з 12.00 до 13.00.
Кабінет №6 працює без обідньої перерви.
Телефон «гарячої лінії» управління: 5-29-19.
Софія Сагаль,
начальник управління
соціального захисту населення


#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчани взяли участь у Всеукраїнському форумі "Право на життя", організованому Національною Асамблеєю людей з інвалідністю

Ковельчани взяли участь у Всеукраїнському форумі "Право на життя", організованому Національною Асамблеєю людей з інвалідністю
Понад 3 мільйони українців з інвалідністю сподівалися на реальні кроки держави, спрямовані на покращення їхнього становища і забезпечення прав після підписання Україною відповідної Конвенції ООН.