Ковельський МРВ У ДСНС України у Волинській області звертається до ковельчан

Ковельський МРВ У ДСНС України у Волинській області, ще раз наголошує громадянам про заборону спалювання залишків сухої рослинності та сміття.

18 жовтня 2018 року в селі Малий Порськ, Ковельського району, виникла пожежа на відкритій території, внаслідок чого відбулось загорання торфу. Пожежею знищено трав’яний настил на площі 1 га та верхній шар торфу.

Необережне поводження з вогнем під час відпочинку у лісі може призвести до швидкого поширення вогню по опалому листі та сухій траві, а спалювання сміття чи іншої сухої рослинності на присадибних ділянках є однією з основних причин пожеж на орф’яниках. Гасіння таких пожеж вимагає значних матеріальних та людських ресурсів.

Нагадуємо, що самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах, спалювання післяжнивних залишків без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звертаємось до мешканців міста і району: будьте обережні у поводженні з вогнем, не провокуйте пожеж в екосистемах!


Ковельський МРВ У ДСНС України у Волинській області


#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

П'ять пожеж за минулий тиждень: одна у Ковелі, чотири - у Ковельському районі

П'ять пожеж за минулий тиждень: одна у Ковелі, чотири - у Ковельському районі
Горіла солома та зібраний врожай, що зберігався у господарських спорудах. Причини - самозаймання торфобрикету, необережне поводження з вогнем, коротке замикання електропроводки.

Пожежі у Ковелі: горіла вантажівка з деревним вугіллям та цегляний гараж. Займання ліквідовано, потерпілих немає

Пожежі у Ковелі: горіла вантажівка з деревним вугіллям та цегляний гараж. Займання ліквідовано, потерпілих немає
Крім того, рятувальники допомогли ковельчанці потрапити у замкнену квартиру багатоповерхівки, аби запобігти виникненню пожежі через увімкнені газові прилади, які залишилися без нагляду господині.