Пожежі у Ковелі: горіла вантажівка з деревним вугіллям та цегляний гараж. Займання ліквідовано, потерпілих немає

Минулого тижня пожежно-рятувальний підрозділ Ковеля кілька разів виїжджав за викликами.

3 жовтня по вулиці Грибоєдова горів цегляний гараж, що належить пенсіонеру. У результаті займання пошкоджено дрова, які у ньому зберігалися, та стіна споруди. Рятувальники встановили, що причиною пожежі стало порушення правил безпеки при влаштуванні пічного опалення.
Фото - ілюстративне

Вранці 6 жовтня по вулиці Варшавській трапилася пожежа в кузові вантажного автомобіля, який перевозив деревне вугілля. У результаті таплового займання, яке й стало причиною пожежі, знищено 10 мішків з вугіллям, 50% вантажу пошкоджено.

Як повідомив начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський, у Ковелі це уже третій випадок загорання деревного вугілля у вантажівках, що його транспортують.

На щастя, у пожежах ніхто з людей не постраждав.

Виїжджали вогнеборці й на гасіння пожежі у село Уховецьк Ковельського району. З не встановлених поки що причин виникло займання у житловому будинку. Вогнем знищено перекриття будівлі, частина внутрініх стін, речі домашнього вжитку.

Крім того, рятувальники допомогли ковельчанці потрапити у замкнену квартиру багатоповерхівки, відкривши вхідні двері. Як зауважує начальник Ковельського міськрайонного відділу управління ДСНС у Волинській області Володимир Войтанік, таку допомогу рятувальники надають лише у надзвичайних випадках, коли ситуація може спричинити непередбачувані наслідки. У цьому випадку, аби запобігти виникненню пожежі через увімкнені у квартирі газові прилади, які залишилися без нагляду господині, рятувальники допомогли жінці потрапити у помешкання.


#Рятувальники #ЮрійДідковський

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі рятувальники, волонтери та педагоги об'єднали зусилля у просвітницькій діяльності

У Ковелі рятувальники, волонтери та педагоги об'єднали зусилля у просвітницькій діяльності
У рамках проекту «Безпечне дитинство» відбувся семінар. Керівників навчальних закладів, які активно працюють у сфері запобігання пожеж і надзвичайних ситуацій, нагородили грамотами Добровільного пожежного товариства.

Близько сорока дітей витягли з води ковельські матроси-рятувальники під час змагань з веслування

Близько сорока дітей витягли з води ковельські матроси-рятувальники під час змагань з веслування
Через складні погодні умови юні спортсмени втрачали рівновагу та переверталися. І хоч фінішу багато хто з них так і не дістався, на щастя, перегони завершилися успішно для усіх учасників.