Фотороботи ковельчанки Тетяни Тарасенко експонуватимуться на Міжнародному форумі фотографії

Дивовижні фото уродженки Ковеля Тетяни Тарасенко, яка нині мешкає у столиці, будуть представлені на Другому Міжнародному форумі фотографії KyivPhotoWeek 2018. Цьогорічна тема форуму "Human.Enviroment" - про людину та середовище, в якому вона живе. В експозиції візмуть участь понад 50 українських та зарубіжних фотографів.

Нагадаємо, що Тетяна нещодавно презентувала свої роботи у ріному місті. Фотохудожниця створює патріотичні та романтичні композиції під водою (у басейнах), через об'єктив свого фотоапарата показує безмежний і чарівний підводний світ морів та океанів.

Метою щорічного Форуму є популяризація фотографії в Україні, формування комерційного попиту на українське фотомистецтво. Форум відбудеться в комплексі Toronto-Kyiv (вул. Велика Васильківська, 100).

Відкриття - 24 жовтня о 19-00.

Значну частину цьогорічної експозиції складе концептуальна фотографія – одна з сучасних тенденцій у світовій фотографії. В основній експозиції відомий український фотограф Игорь Гайдай представить нові роботи з різних проектів, зокрема світлину з проекту «Разом», на якій закарбовано більше тисячі дітей-сиріт, які співають у хорі.

Найкращий фотограф Непалу Gorakh Bista продемонструє свої замальовки з життя в гірській країні та проведе майстер-класс.

Агенство УКРІНФОРМ представить спецпроект «Мистецтво з-за грат» - фотографії з малюнків власного кореспондента УКРІНФОРМ Романa Сущенка, незаконно засудженого в РФ.

Ukrainian Institute of Public Diplomacy репрезентує візуальний проект «Діти у війні» про життя дітей, що мешкають на прифронтових територіях Сходу України, який був представлений у Берліні, в рамках Європейського місяця фотографії.


#ТетянаТарасенко #Виставка #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Життя і творчість під водою: у Ковелі відкрито виставку унікальних світлин Тетяни Тарасенко

Життя і творчість під водою: у Ковелі відкрито виставку унікальних світлин Тетяни Тарасенко
Поєднання екстремального виду спорту — дайвінгу, з витонченим мистецтвом фотографії. Патріотичні та романтичні композиції, безмежний підводний світ морів та океанів - в об'єктиві майстра.