Ковельчани впорядкували військове кладовище в урочищі Мар’їне, де поховані визволителі Ковеля

28 жовтня минає 74-та річниця визволення України від нацистських загарбників. Українці вшановують пам’ять полеглих у роки Другої світової війни.

До цієї дати члени Православного братства храму Почаївської ікони Божої Матері, що у Ковелі, впорядкували військове кладовище в урочищі Мар’їне (що біля с. Мощена, Ковельського району), де знайшли вічний спочинок визволителі Ковеля.

Військове кладовище знаходиться у глибині лісу в урочищі Мар'їне. Завдяки пошуковим роботам загону "Відродження" ДП "Волинські старожитності" тут покояться душі 169 бійців радянської армії, які загинули, визволяючи ковельську землю в роки Другої світової війни. Останніх вісім солдат було перепоховано три роки тому. На жаль, нікого з них ідентифікувати не вдалося.

За словами керівника пошукового загону Вадима Дорофєєнка, вони віднайшли поховання чотирьох військових неподалік населеного пункту Дольськ, що в Турійському районі, трьох – в Ковельському районі, зокрема, біля Дубового та Радошина, а останки одного офіцера – на території Ковеля. Поряд із Радошином пошуковці знайшли й останки зв'язкової одного з партизанських загонів.#ІсторіяКовеля #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Як нині виглядають місцини Ковеля, зображені на фото столітньої давнини?

Як нині виглядають місцини Ковеля, зображені на фото столітньої давнини?
Світлини з видами Ковеля початку ХХ століття викликали дискусію щодо їх локації. Аби задовольнити цікавість поціновувачів історії Ковеля, Сергій Товкач виклав у мережу і сучасне їх місце знаходження.