У команди ковельських легкоатлетів - призове третє місце

22 жовтня на стадіоні «Авангард» у Луцьку в рамках XVI Спортивних ігор школярів Волині відбулись змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.

Команда з Ковеля під керівництвом вчителів фізичної культури Анатолія Свистуна та Юрія Міцури у дванадцяти видах змагань здобула 9 нагород різного ґатунку. Стала кращою серед колективів обласних міст та посіла третє загальнокомандне місце.

Серед ковельських легкоатлетів варто відзначити: Павла Найдюка (біг на 200 м), Іллю Вавринюка (100 м), Дарину Кравчук (400 м) та Іллю Клімчука (800 м).

Не залишили наші спорстмени жодних шансів на успіх суперникам у комплексних естафетах. У складі команди юнаків впевнену перемогу здобули: Ілля Вавринюк, Павло та Петро Найдюки, Ілля Клімчук.

Серед дівчат відзначилися: Анна Москаленко, Анна Чимрук, Вікторія Сич та Дарина Кравчук.

Друге місце в бігу на 1500 м та 800 м вибороли Антон Смаль та Анна Дудка. Третім на дистанції 400 м став Петро Найдюк.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

#Спорт

Переможці "Золотої осені 2018" - господарі змагань, волейболістки Ковельської КДЮСШ ім. Є. Кондратовича

Переможці "Золотої  осені 2018" - господарі змагань, волейболістки Ковельської КДЮСШ ім. Є. Кондратовича
У Ковелі відбувся турнір з волейболу серед дівчат 2005 року народження та молодших. Другу сходинку п'єдесталу також посіла ковельська команда.

25 жовтня відзначає день народження найбільш титулована представниця українського жіночого боксу, ковельчанка - Тетяна Коб

Мешканці нашого міста пишаються спортивними досягненнями своєї землячки, чий приклад є взірцем для наслідування юним ковельчанам. Найкращі побажання Тетяні адресує КовельРost.

Ковельчанин Богдан Оксентюк на «Іграх Нескорених» здобув срібну та бронзову нагороди ВІДЕО

«Для мене, як для діючого військовослужбовця, Ігри Нескорених — це, в першу чергу, можливість показати іншим травмованим бійцям, що й після поранення можна продовжувати жити повноцінним життям».