На що використають кошти міського бюджету, які надійшли у казну Ковеля понад план?

Як ми повідомляли раніше, за підсумками дев’яти місяців 2018 року до бюджету міста надійшло додатково 10 мільйонів 991 тисяча гривень. Рівень виконання затвердженого обсягу доходів становить 102,8 відсотка. Такі цифри озвучила начальник фінансового управління Валентина Романчук.

На сесії міської ради, яка відбулась 25 жовтня, депутати прийняли ряд рішень, якими визначили, куди спрямувати ці фінансові ресурси міського бюджету.

Зокрема, збільшується фінансування програм, що стосуються фізичної культури та спорту, на 100 тисяч гривень: зростають видатки на 30 тисяч гривень на підготовку та участь збірних команд міста в спартакіаді «Волинь спортивна - 2018», інших обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з настільного тенісу та легкої атлетики. На проведення міських спортивно-масових заходів – на 10 тисяч, на стільки ж – на участь дорослої та дитячо-юнацьких команд Ковеля у навчально-тренувальних зборах до кубка, чемпіонату Волині та інших турнірів з футболу.

Для реалізації міської програми підтримки розвитку пріоритетних видів спорту на 2018 рік додається 30 тисяч гривень на веслування на байдарках і каное та 20 тисяч на вільну боротьбу.

Додаткові фінансові ресурси, які спрямовуються для освітньої галузі, будуть використані на придбання миючих засобів та медикаментів для шкіл та ДНЗ, електрокотлів, які вийшли з ладу, на харчоблок ДНЗ №10 та ДНЗ №7, кухонного обладнання для ДНЗ міста, встановлення вентиляційного обладнання у ДНЗ №6, ремонти. Крім того, додаються гроші на виплату винагороди педагогічним працівникам міста.

Бюджетний ресурс передбачено і на розвиток медицини. Заплановані кошти на здійснення капітального ремонту будівлі інфекційно-неврологічного корпусу, придбання обладнання та інші потреби лікувальних закладів.

Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства виділено понад сім мільйонів на благоустрій територій, реконструкцію та ремонтні роботи.

На Програму соціального захисту окремих категорій мешканців м. Ковеля на 2018 рік збільшуються річні бюджетні призначення до 7 мільйонів 200 тисяч гривень.

Додатково виділяються кошти на виплату компенсацій за здійснення пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування в сумі майже 900 тисяч гривень.

ПТМ «Ковельтепло” отримає 980 тисяч гривень на придбання самоскида.


#МіськийБюджет #Депутати #СесіяМіськоїРади

Міський бюджет Ковеля перевиконано майже на 11 мільйонів гривень

Міський бюджет Ковеля перевиконано майже на 11 мільйонів гривень
Тож з’явилась можливість спрямувати кошти для потреб, на які не вистачало фінансового ресурсу. Це стосується галузей охорони здоров’я, соціального захисту, спорту, освіти, - повідомляє начальник фінуправління.

У Ковелі запрацювала робоча станція для оформлення біометричних паспортів

У Ковелі запрацювала робоча станція для оформлення біометричних паспортів
Нове обладнання встановили у Ковельському ЦНАПі, де, насамперед, будуть обслуговувати осіб, які досягли 14-річного віку та звертаються за ID-картками вперше.

Ковельчанам виділено матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Ковельчанам виділено матеріальну допомогу з місцевого бюджету
Кошти отримають громадяни, які опинилися у скруті, чоловіки, прийняті на військову службу за контрактом та онкологічні хворі.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: