ФЦ «Ковель-Волинь» - «Надія» (Хорів): нічия 2:2

У рамках чемпіонату Волині з футболу ФЦ "Ковель-Волинь" на домашньому стадіоні приймав хорівську "Надію", - повідомляє Kovel.tv.

Господарі поля з перших хвилин матчу заволоділи ініціативою та мали три стовідсоткових моменти. Однак, на користь "Надії" зіграло старе футбольне правило: "Не забиваєш ти - забивають тобі". На 16-ій хвилині гості, скориставшись грубою помилкою ковельчан у захисті, відкрили рахунок. А через 10 хвилин у подібній ситуації "Надія" подвоїла перевагу. На перерву команди пішли з рахунком 0:2.

У другому таймі гості прогнозовано осіли в обороні, а сильний вітер із дощем теж грали не на користь ковельчан, які, в свою чергу, намагались навязати супернику свою гру. Наприкінці зустрічі підопічні тренера Юрія Романчука таки змогли переламати хід поєдинку. На 80-ій хвилині скоротив відставання у рахунку капітан ковельчан Роман Романчук. А через три хвилини Роман Кузьмич відновив паритет. І хто знає, як би закінчився поєдинок, якби суддя призначив пенальті у ворота "Надії", однак у підсумку команди розписали результативну "мирову" - 2:2.

Наразі ФЦ "Ковель-Волинь" нетипово для себе посідає сьоме місце в чемпіонаті Волині, маючи в активі 12 очок.

#ФЦКовельВолинь #Футбол

У Ковелі відбувся міжнародний дитячо-юнацький турнір з футболу, присвячений Дню українського козацтва

Його учасниками стали понад 250 юних футболістів з різних міст України та Польщі. У ковельчан - призові місця.

12-14 жовтня у Ковелі - Міжнародний дитячо-юнацький турнір з футболу

Ковель очікує на приїзд команд з Хелма (Польща), Києва, Луцька, Львова та інших міст України. Участь у змаганнях візьмуть спортсмени 2008 та 2009 років народження.

Володарями кубка турніру пам'яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова стала команда гравців ФЦ «Ковель-Волинь» 2008 року народження

До учасників змагань звернулися заступник міського голови Ігор Прокопів, голова міськрайонної організації воїнів-інтернаціоналістів Микола Савосюк. На могилу А. Глушкова поклали квіти.