На обласних змаганнях та відкритому чемпіонаті міста юні ковельські тенісисти показали високі результати

У Луцьку проходила першість області з настільного тенісу за програмою "Волинь спортивна" серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодших. Успішно виступили на цих змаганнях юні тенісисти з Ковеля. Вихованці тренера Ігоря Бівініса - Богдан Здробилко та Михайло Серьожкін, вибороли 3 місце в парному розряді. Також Богдан Здробилко зайняв 3 місце в особистому виді.

21 жовтня у ДЮСШ ім. Є.Кондратовича відбувся відкритий чемпіонат м. Ковеля з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. До нашого міста завітали гості з Любомля, Ковельського та Камінь-Каширського районів. Усього в турнірі взяли участь 37 юних спортсменів, зокрема й 9 дівчат.

Змагалися у трьох вікових групах. В молодшій - переміг Максим Міліщук з Ковеля, друге і третє місце зайняли тенісисти з с.Мощена Ковельського району - Мирослав Оверчук та Дмитро Миронюк відповідно.

У середній віковій групі кращим був Тарас Мелешко з Любомля, другим
- ковельчанин Михайло Серьожкін, а третім - Олександр Данилюк з Камінь-
Каширського району.

Напружена боротьба за призові місця розгорнулася серед юнаків 2004 року народження і старших. П’єдестал підкорили ковельські спортсмени. Переміг Богдан Стасюк, другий результат у Дениса Ясашного, третій – у Богдана Здробилка. Серед дівчат кращою була Катерина Потеруха з с. Волошки (Ковельський район), другою - Валерія Коваль з Камінь-Каширщини, а третьою - її подруга Інна Мартинюк.

Змагання пройшли організовано. Учасники високо оцінили місце проведення – гарний спортивний зал КДЮСШ ім.Є.Кондратовича.

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#Теніс #Спорт #КомплекснаДЮСШ

Кращі спортсмени Волині взяли участь у чемпіонаті з настільного тенісу «Кovel Open»

"У Ковелі створено хорошу базу для занять тенісом, придбано нове сучасне обладнання, що дозволяє розвивати цей вид спорту та проводити змагання різних рівнів," - Ігор Прокопів.

13-14-жовтня у Ковелі відбудеться відкритий командний чемпіонат Волині з настільного тенісу

У змаганнях візьмуть участь провідні спортсмени України, Білорусі та Польщі. Місце проведення - комплексна ДЮСШ імені Є. Кондратовича.