13-14-жовтня у Ковелі відбудеться відкритий командний чемпіонат Волині з настільного тенісу

#Теніс #Спорт

У змаганнях візьмуть участь провідні спортсмени України, Білорусі та Польщі. Місце проведення - комплексна ДЮСШ імені Є. Кондратовича.

У Ковелі відбувся турнір з тенісу на кубок «Інтарсіо»

У результаті проведених на тенісному корті поєдинків переможцем серед дев'яти учасників став Ігор Приступа.

Ковельчанин Максим Гелюта здобув дві перемоги поспіль на змаганнях з настільного тенісу

Він успішно виступив на спартакіаді України серед дітей з інвалідністю та на місцевому інтеграційному турнірі.