У Ковелі відбувся турнір з тенісу на кубок «Інтарсіо»

На корті, що знаходиться на вулиці Володимира Кияна у Ковелі, відбувся турнір з тенісу на кубок «Інтарсіо» серед чоловіків.

Змагання проходили за коловою системою. У результаті проведених поєдинків переможцем турніру, серед 9 учасників, став Ігор Приступа, друге місце виборов Роман Багінський, а третє - Валентин Деменюк.

Відділ молоді, фізичної культури та спорту висловлює вдячність меценатам: керівнику меблевої фірми «Інтарсіо» Ігорю Узналі та власнику тенісного корту Юрію Рахлінському за допомогу у проведенні цікавих змагань.

#Теніс #Спорт

Ковельчанин Максим Гелюта здобув дві перемоги поспіль на змаганнях з настільного тенісу

Він успішно виступив на спартакіаді України серед дітей з інвалідністю та на місцевому інтеграційному турнірі.

У Ковелі півсотні кращих тенісистів Волині змагалися за перемогу

У Комплексній ДЮСШ ім. Є. Кондратовича відбувся відкритий турнір з настільного тенісу на честь 80-річчя тренера Володимира Косяка.

Цими вихідними у Ковелі - рейтинговий турнір з настільного тенісу "Гаряче літо Волині"

Крім того, дитячий турнір на честь 80-річчя ветерана спорту Володимира Косяка та парний турнір. Ковельська та Луцька Федерації настільного тенісу запрошують вболівальників 18-19 серпня у КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.