Ковельчанин Максим Гелюта здобув дві перемоги поспіль на змаганнях з настільного тенісу

З 3 по 11 вересня в с. Коблево Миколаївської області проходили фінальні змагання ХХV-ї спартакіади України серед дітей з інвалідністю «Повір у себе».

У складі збірної команди Волині успішним був виступ Максима Гелюти, який впевнено виборов перше місце в індивідуальних змаганнях та друге - в парному розряді з настільного тенісу.

А вже 16 вересня Максим став переможцем Ковельського інтеграційного турніру з настільного тенісу, що проходив у спортивному залі настільного тенісу «Патріоти Волині».

Максим є учнем Ковельського відділення обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, а займається в спортивному клубі настільного тенісу «Патріоти Волині» у тренера Ігоря Станіславовича Бівініса.

Ковель має надію на ще одного успішного паралімпійця.

Валерій Дружинович,
директор Ковельського відділення
обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів,
керівник ГО “Спарта”

#Теніс #Спорт

У Ковелі півсотні кращих тенісистів Волині змагалися за перемогу

У Комплексній ДЮСШ ім. Є. Кондратовича відбувся відкритий турнір з настільного тенісу на честь 80-річчя тренера Володимира Косяка.

Цими вихідними у Ковелі - рейтинговий турнір з настільного тенісу "Гаряче літо Волині"

Крім того, дитячий турнір на честь 80-річчя ветерана спорту Володимира Косяка та парний турнір. Ковельська та Луцька Федерації настільного тенісу запрошують вболівальників 18-19 серпня у КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.

Кубок турніру з настільного тенісу «Kovel Open» дістався киянину

Яскраву гру показав майстер спорту Олексій Сарматов з Києва. У парному розряді перемогу святкували ковельчанин Олег Шевчук та Дмитро Вахта з Луцька.