Ковельчанина Юрія Зубчука визнано кращим спортсменом Волині 2018 року

Найкращим спортсменом Волинської області 2018 року став ковельчанин Юрій Зубчук. Пишуть Волинські Новини.

Про це перед стартом Відкритого чемпіонату міста Луцька з кікбоксингу ВАКО, який триватиме протягом 27–28 жовтня, повідомив президент Федерації кікбоксингу ВАКО Волинської області, майстер спорту України Віталій Тимофєєв.

Він зазначив, що за підсумками кваліфікаційних змагань 2018 року найкращим спортсменом Волині визнано заслуженого майстра спорту України, неодноразового призера чемпіонатів світу та Європи, володаря численних кубків, ковельчанина Юрія Зубчука. Із цієї нагоди керівництво федерації вирішило відзначити кікбоксера премією.

Зауважимо, що нещодавно Юрій Зубчук повернувся з перемогою з Праги, де проходив Кубок Європи з кікбоксингу ВАКО-1. Також цьогоріч спортсмен став володарем Кубка світу з кікбоксингу ВАКО на змаганнях у Будапешті.


#ЮрійЗубчук #Кікбоксинг #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельський кікбоксер – переможець Кубка світу

Ковельський кікбоксер – переможець Кубка світу
У Будапешті проходили змагання Кубка світу з кікбоксингу WAKO. У складі національної збірної - заслужений майстер спорту Юрій Зубчук та старший юніор, кандидат у майстри спорту Роман Кухта.

Юрію Зубчуку присвоєно звання Заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу

Юрію Зубчуку присвоєно звання Заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу
Своїми успіхами ковельський спортсмен завдячує тренеру Віталію Тимофєєву. Приємна подія з вручення посвідчення чекала на Юрія після чемпіонату України, результатом якого став черговий успіх кікбоксера.