У Ковелі планують створити молодіжний центр

Ідея створити нову установу - молодіжний центр, належить активістам ГО "Велика Ідея". Її керівник Людмила Зубарєва каже: "Ми бачимо Ковель, як місто активних людей та великих ідей. А починається все з молоді. Проводячи безліч молодіжних проектів, члени та волонтери ГО "Велика ідея" загорілися ідеєю об'єднання всіх цих "острівців" талановитої молоді в один великий материк - МОЛОДІЖНИЙ ПРОСТІР, де можна ділитися ідеями, втілювати їх в життя, розвиватися та навчатися разом!"

Ініціативною групою ГО "Велика ідея" було проведено дослідження щодо виявлення проблем та існуючих потреб молоді м. Ковеля, а 4 травня 2018 року на зборах громадських організацій, інших органів і активних громадян міста було підписано меморандум про співпрацю з метою об’єднання зусиль довкола створення відкритого простору для розвитку молоді.

Впродовж шести місяців команда волонтерів ГО "Велика ідея" разом з іншими активними громадянами міста проводили переговори з директорами навчальних закладів міста, президентами учнівських та студентських рад; відвідували діючі молодіжні центри України з метою перейняття їх досвіду; брали участь у Всеукраїнській стратегічній сесії щодо розвитку молодіжних центрів України, яку організувала Асоціація молодіжних центрів України; взяли участь у всеукраїнському семінарі "Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку", організованому Департаментом молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

Об'єднавши зусилля місцевої влади, волонтерів Корпусу Миру США в Україні, громадських та інших організацій, активних громадян міста, зацікавленої у досягненні нових висот та цілей, амбітної та ініціативної молоді у Ковелі; маючи багаж знань про діяльність молодіжних центрів за плечима; надійних друзів та колег в уже успішних діючих молодіжних центрах України, ідеї та побажання старшокласників і студентів щодо проектів та заходів, можна бути впевненим, що молодіжний центр стане початком нової ери у розвитку молоді Ковеля.

Наступним кроком до створення молодіжного центру є вибір молоддю Ковеля назви для нової установи та розгляд проекту рішення міської ради №823 на сесії міської ради, що відбудеться в листопаді. (Проект рішення "Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР та затвердження Положення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР". Автор проекту - Зубарєва Л.Ю.

Ознайомитись з документом можна за посиланням:
http://www.kovelrada.gov.ua/draft_decisions_city_council_2018.html#ВеликаІдея

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО
Відбулась презентація робіт учасників проекту, які засвідчили, що Ковель - місто творчих людей, відомих спортсменів та цікавого історичного минулого.

23 вересня ковельська малеча побувала у «Місті професій» ФОТО

23 вересня ковельська малеча побувала у «Місті професій» ФОТО
Це наймасштабніший профорієнтаційний міжнародний проект в Україні, головна мета якого показати дітям можливості дорослого світу, аби кожен мав змогу в майбутньому обрати свою улюблену справу.