У Ковелі для ветеранів АТО провели арт-терапію ФОТО

30 жовтня в культурно-просвітницькому центрі м. Ковеля відбувся черговий захід, спрямований на соціально-психологічну підтримку учасників АТО. Про це розповідає керівник міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

З ветеранами поспілкувався психолог, а згодом вони разом із волонтерами провели арт-годину: малювали на папері, полотні та склі.

Пілотний захід у створенні системи допомоги в кризових ситуаціях відбувся в місті Ковелі ще у серпні цього року і був успішним. Тож його організатори - ГО "Зігрій душу" та Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, провели чергову творчу зустріч з учасниками АТО. Вони переконані, що арт-терапія позивно впливає на емоційний стан колишніх бійців та є чудовим засобом реабілітації.#ДопомогаАТО #ЗігрійДушу

У Ковельському МТМО нейрохірург Юрій Новак провів операцію учаснику АТО з Ковеля, який потрапив у ДТП

У Ковельському МТМО нейрохірург Юрій Новак провів операцію учаснику АТО з Ковеля, який потрапив у ДТП
Пошкоджену ділянку черепа закрили титановою пластиною. Операція тривала майже три години. Вже за добу Дмитро Голярчук став на ноги. Вдячність - лікарям, волонтерам, благодійникам.

Українські військові вражають суперзірок футболу: у волинянина Василя Омельченка - золота та срібна медалі на «Іграх Нескорених»

Українські військові вражають суперзірок футболу: у волинянина Василя Омельченка - золота та  срібна медалі на «Іграх Нескорених»
Девід Бекхем сфотографувався з нашим Героєм, переможцем забігу на 400 метрів та срібним призером у стрибках в довжину.

Атовець з Ковеля Богдан Оксентюк виборов золоту медаль на «Іграх Нескорених» у Сіднеї ФОТО

Атовець з Ковеля Богдан Оксентюк виборов золоту медаль на «Іграх Нескорених» у Сіднеї ФОТО
Тепер у спортсмена весь комплект нагород - золота, срібна та бронзова. Перемога - у змаганнях з бігу, призові місця - у плаванні.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: