Росія ввела санкції проти трьох волинських нардепів. Серед них - Степан Івахів

РФ ввела масштабні санкції проти українських компаній та фізичних осіб. Серед них - нардепи від Волині. Інформує ВолиньРost з посиланням на Уніан.

Уряд РФ ввів у дію обмежувальні економічні заходи стосовно фізичних та юридичних осіб України.

Відповідну постанову від 1 листопада опублікували на сайті російського уряду.

Санкції торкнулися 68 українських компаній та 322 громадян. Опублікований урядовий указ містить повний санкційний список. Cеред фізичних і юридичних осіб, на яких поширюватимуться санкції, - судді Конституційного суду України, депутати Верховної Ради VIII скликання, великі українські підприємці, чиновники Адміністрації президента України, керівники органів виконавчої влади й великих українських компаній, юридичні особи, які контролюються найбільшими бізнесменами України.

Серед них є народні обранці з Волині: Ігор Лапін, Ігор Гузь та Степан Івахів.

При цьому, йдеться в повідомленні, уряд РФ залишає за собою право відміни введених спеціальних економічних заходів у разі скасування Україною обмежувальних заходів, введених щодо російських громадян і юридичних осіб.

22 жовтня президент Росії Володимир Путін підписав указ «Про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації». Рішення ухвалено у відповідь «на недружні й такі, що суперечать міжнародному праву, дії України, пов'язані із застосуванням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації».

Уряду РФ належало визначити переліки фізичних і юридичних осіб, стосовно яких застосовуються спеціальні економічні заходи; визначити спеціальні економічні заходи, які застосовуються до фізичних і юридичних осіб; забезпечити відповідно до своєї компетенції здійснення інших заходів, необхідних для реалізації указу.#СтепанІвахів

У Верховній Раді відкрили виставку робіт дітей з Луганщини, яких навчали малярству ковельські художниці ФОТО ВІДЕО

У Верховній Раді відкрили виставку робіт дітей з Луганщини, яких навчали малярству ковельські художниці ФОТО ВІДЕО
За сприяння Степана Івахіва в рамках благодійного проекту “Дитинство без сліз” учні з прифронтових міст пройшли арт-реабілітацію на Шацьких озерах та відвідали Ковель.

«Я ніколи не був популістом, а обіцяю лише те, що можу зробити», - Степан Івахів

«Я ніколи не був популістом, а обіцяю лише те, що можу зробити», - Степан Івахів
Які питання просили вирішити народного депутата ковельські медики та що іще планує зробити Степан Івахів для Ковеля та його мешканців?

Нардеп Степан Івахів зустрівся у Ковелі з колективом МТМО та вручив головному лікарю Олегу Самчуку Грамоту Верховної Ради України

Нардеп Степан Івахів зустрівся у Ковелі з колективом МТМО та вручив головному лікарю Олегу Самчуку  Грамоту Верховної Ради України
Від імені усієї громади міста подякував народному обранцю за підтримку Ковеля міський голова Олег Кіндер.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: