З нововведенням у роботі Ковельського ЦНАПу ознайомились представники міграційної служби

30 жовтня до Ковельського ЦНАПу з робочим візитом завітали представники управління державної міграційної служби у Волинській області: перший заступник начальника Олександр Пахолок і головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Наталія Левчук. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Впродовж місяця у Центрі надання адміністративних послуг м. Ковеля приймають документи для оформлення паспортів на виїзд за кордон та громадянина України у формі ID-картки. Необхідне обладнання було придбане за кошти міського бюджету та облаштоване спеціальне приміщення. На ці потреби було спрямовано 500 тисяч гривень.

"У подальшому планують закупити обладнання ще для одного робочого місця. На це уже передбачені кошти у місцевому бюджеті", - повідомила керівник ЦНАПу Ольга Чайка.

Фахівці ЦНАПу розповіли, що попит на паспорти є чималий. Для реєстрації бажаючих використовують лише електронну чергу. Таким чином повністю виключають людський фактор. Майже за місяць прийнято понад двісті пакетів документів та уже видано перші паспорти. Раніше міським мешканцям потрібно було докласти неабияких зусиль, аби отримати ці документи. Тепер усе значно простіше.

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг Ірина Шайнюк каже, що уже не раз чула схвальні відгуки від ковельчан з приводу нововведень. Про це свідчать й записи відвідувачів у книзі скарг та пропозицій.

Після того, як фахівці з Луцька ознайомились з діяльністю ЦНАПу, відбулася нарада за участю заступника міського голови Ігоря Прокопіва, де обговорили ряд робочих питань.


#БіометричніДокументи #ЦНАП

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також