З нововведенням у роботі Ковельського ЦНАПу ознайомились представники міграційної служби

30 жовтня до Ковельського ЦНАПу з робочим візитом завітали представники управління державної міграційної служби у Волинській області: перший заступник начальника Олександр Пахолок і головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Наталія Левчук. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Впродовж місяця у Центрі надання адміністративних послуг м. Ковеля приймають документи для оформлення паспортів на виїзд за кордон та громадянина України у формі ID-картки. Необхідне обладнання було придбане за кошти міського бюджету та облаштоване спеціальне приміщення. На ці потреби було спрямовано 500 тисяч гривень.

"У подальшому планують закупити обладнання ще для одного робочого місця. На це уже передбачені кошти у місцевому бюджеті", - повідомила керівник ЦНАПу Ольга Чайка.

Фахівці ЦНАПу розповіли, що попит на паспорти є чималий. Для реєстрації бажаючих використовують лише електронну чергу. Таким чином повністю виключають людський фактор. Майже за місяць прийнято понад двісті пакетів документів та уже видано перші паспорти. Раніше міським мешканцям потрібно було докласти неабияких зусиль, аби отримати ці документи. Тепер усе значно простіше.

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг Ірина Шайнюк каже, що уже не раз чула схвальні відгуки від ковельчан з приводу нововведень. Про це свідчать й записи відвідувачів у книзі скарг та пропозицій.

Після того, як фахівці з Луцька ознайомились з діяльністю ЦНАПу, відбулася нарада за участю заступника міського голови Ігоря Прокопіва, де обговорили ряд робочих питань.


#БіометричніДокументи #ЦНАП

У Ковелі запрацювала робоча станція для оформлення біометричних паспортів

У Ковелі запрацювала робоча станція для оформлення біометричних паспортів
Нове обладнання встановили у Ковельському ЦНАПі, де, насамперед, будуть обслуговувати осіб, які досягли 14-річного віку та звертаються за ID-картками вперше.

Міська влада Ковеля придбає обладнання для біометричних паспортів

Міська влада Ковеля придбає обладнання для біометричних паспортів
Це необхідно, аби зменшити черги для виготовлення ID-карток у Міграційній службі. Рішення про виділення коштів уже прийняте депутатами на сесії міської ради.

Виготовлення біометричних паспортів у Ковелі стане доступнішим

Виготовлення біометричних паспортів у Ковелі стане доступнішим
На чергову сесію міської ради внесено проект рішення, яким передбачається півмільйона гривень на придбання робочої станції з комплектом обладнання для зняття біометричних даних особи.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: