Колійність, ямковість та відсутність дорожніх знаків: поліція інспектувала волинські дороги, зокрема і в напрямку Ковеля

Працівники Патрульної поліції Волині поінформували керівництво області про результати осіннього комісійного огляду доріг в області. Інформує прес-служба відомства.

У листі, зокрема, йдеться, що цьогоріч в області зареєстровано 1951 дорожньо-транспортну пригоду, з яких 523 – з потерпілими, що на 13% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Також відзначається зменшення кількості травмованих у ДТП осіб на 15%.

Під час огляду виявлено значну кількість ділянок доріг з ямковістю, напливами, колійністю, нерівністю та розрушенням покриття проїзної частини.

Ряд доріг вражені локальною ямковістю, також на них потребують заміни чи встановлення дорожні знаки:

- Устилуг-Луцьк-Рівне (колійність більше 8 км, замінити та встановити 51 дорожній знак),
- Ковель-Володимир-Волинський-Жовква (колійність більше 1 км, замінити та встановити 87 дорожніх знаків),
- Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів–Дольськ (колійність більше 3 км, замінити та встановити 295 дорожніх знаків),
- Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече (колійність майже 22 км, замінити та встановити 249 дорожніх знаків).

Ще в гіршому стані перебувають дороги місцевого значення, які вражені ямковістю, вибоїнами, тут відсутні дорожня розмітка, технічні засоби регулювання дорожнього руху, зруйноване покриття тощо.

Не скрізь завершені роботи з освітлення населених пунктів, через які проходять дороги, тож тут учасники дорожнього руху далі наражаються на більшу небезпеку.

У найгіршому стані перебуває дорога Р14 Луцьк-Маневичі-Любешів-Дольськ, її необхідно капітально відремонтувати. В окремих населених пунктах потрібно встановити транспортне огородження на розділювальній смузі, що унеможливить виїзд транспорту на зустрічну смугу руху, а забезпечить здійснення розвороту в дозволених місцях.

Загалом, інспектори відділу безпеки дорожнього руху оформили 36 адміністративних матеріалів за результатами комісійного огляду. З них:
- за ч.1 ст.139 КупАП – 4,
- за ст. 188-28 – 3,
- за ч.1 ст. 140 КУпАП – 10,
- за ч.2 ст. 140 КУпАП – 5,
- за ч.3 ст. 140 КУпАП – 14
Тож Патрульна поліція рекомендує вжити всіх можливих заходів, аби покращити безпеку на дорогах.

#ПатрульнаПоліція #Благоустрій #РемонтДороги #ДТП

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Підроблене доручення та крадений метал: ковельські патрульні запобігли правопорушенням

Підроблене доручення та крадений метал: ковельські патрульні запобігли правопорушенням
Один водій викликав поліцію, бо не згідний з діями митників, інший - не зміг пояснити походження металевих предметів у своєму авто. Слідчо-оперативні групи з'ясовують обставини щодо обох інцидентів.

У Ковелі затримали юнака з «травичкою»

У Ковелі затримали юнака з «травичкою»
Паперовий згорток з речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну, виявили патрульні у молодого чоловіка о першій годині ночі.