Колишня ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман взяла участь у проекті ТСН «Ті, що вражають» ФОТО ВІДЕО

Рівне стало першим містом у соціально-освітньому турі "Ті, що вражають", який організувала команда ТСН спільно з Посольством Великої Британії в Україні.

Разом із зірковими спікерами телеканалу 1+1, ведучою Марічкою Падалко та суддею шоу "Танці з зірками" Владом Ямою, своїми життєвими історіями злетів і падінь поділилися з рівнянами відомі та надзвичайно сильні українці: паралімпійська чемпіонка Юлія Батенкова-Бауман, журналістка ТСН Наталія Нагорна, громадська активістка Юлія Ресенчук та міський голова міста Рені - Сергій Плєхов (людина з обмеженими фізичними можливостями).

Вони надихали, показували приклад ніколи не здаватися і подекуди від їхніх історій глядачі плакали. Кожна розповідь - неповторна і мотивуюча.

Гості заходу змогли потримати у своїх руках золоту медаль з Паралімпійських ігор у корейському Пхьончхані, яка до речі, виявилася важкою. Як зазначила Юлія: "Мабуть, вона така важка, через те, що спортсменам вдається її здобути нелегко".

Детальніше про перший день туру - у сюжеті ТСН
Фото - зі сторінки Юлії Батенкової-Бауман у Фейсбук


#ЮліяБатенковаБауман #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Президент нагородив ковельчанку орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

Президент нагородив ковельчанку орденом “За заслуги” ІІІ ступеня
За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, забезпечення високих спортивних результатів на XIІ зимових Паралімпійських іграх високу нагороду отримала Юлія Батенкова-Бауман.