Колишня ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман взяла участь у проекті ТСН «Ті, що вражають» ФОТО ВІДЕО

Рівне стало першим містом у соціально-освітньому турі "Ті, що вражають", який організувала команда ТСН спільно з Посольством Великої Британії в Україні.

Разом із зірковими спікерами телеканалу 1+1, ведучою Марічкою Падалко та суддею шоу "Танці з зірками" Владом Ямою, своїми життєвими історіями злетів і падінь поділилися з рівнянами відомі та надзвичайно сильні українці: паралімпійська чемпіонка Юлія Батенкова-Бауман, журналістка ТСН Наталія Нагорна, громадська активістка Юлія Ресенчук та міський голова міста Рені - Сергій Плєхов (людина з обмеженими фізичними можливостями).

Вони надихали, показували приклад ніколи не здаватися і подекуди від їхніх історій глядачі плакали. Кожна розповідь - неповторна і мотивуюча.

Гості заходу змогли потримати у своїх руках золоту медаль з Паралімпійських ігор у корейському Пхьончхані, яка до речі, виявилася важкою. Як зазначила Юлія: "Мабуть, вона така важка, через те, що спортсменам вдається її здобути нелегко".

Детальніше про перший день туру - у сюжеті ТСН
Фото - зі сторінки Юлії Батенкової-Бауман у Фейсбук


#ЮліяБатенковаБауман #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт

Юлія Батенкова-Бауман знялась у фотосесії для журналу "Наталі" ФОТО ВІДЕО

Юлія Батенкова-Бауман знялась у фотосесії для журналу "Наталі" ФОТО ВІДЕО
Для спортсменки це уже не перший фотопроект. У квітні 2014 року вона знялась для журналу «Репортер». Зйомка вийшла дуже жіночною, ніжною та весняною. Як, зрештою, і цьогорічна.

Олександр Савченко нагородив Юлію Батенкову-Бауман

Олександр Савченко нагородив Юлію Батенкову-Бауман
На Волині привітали спортсменок, які захищали честь України на зимових Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані.

Президент нагородив ковельчанку орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

Президент нагородив ковельчанку орденом “За заслуги” ІІІ ступеня
За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, забезпечення високих спортивних результатів на XIІ зимових Паралімпійських іграх високу нагороду отримала Юлія Батенкова-Бауман.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: