У Ковелі відзначили представників соціальної сфери ФОТО

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають соціальні працівники. З цієї нагоди міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів зустрілися з керівниками та працівниками установ цієї сфери та нагородили Подяками представників колективів. Про урочистості розповіли на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Серед нагороджених: Людмила Гаврилевська – головний спеціаліст сектору з виплати пенсій Ковельського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Наталія Горбатюк – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансових питань Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, Ольга Дзисюк – заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Ковельського міськрайонного центру зайнятості, Тетяна Книш – провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ковельського міськрайонного центру зайнятості,

Лариса Мірчук - начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансових питань Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, Оксана Систалюк – головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, Інна Третяк - директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Крім цього, за вагомий особистий внесок у формування і реалізацію держаної соціальної та гуманітарної політики, високий професіоналізм та сумлінну працю Подяку комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України отримала заступник начальника управління соціального захисту населення Світлана Созонік, а Подяку директора департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації - завідувач сектором державних соціальних інспекторів, управління соціального захисту населення Світлана Івануха.

Вітаючи працівників соціальної сфери, Олег Кіндер зазначив: «День соціального працівника - це свято тих, хто безпосередньо допомагає людям вирішувати проблеми. Саме через ваші серця проходять нелегкі долі ветеранів та інвалідів, пенсіонерів, безробітних, дітей-інвалідів, багатодітних та малозабезпечених сімей. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує, віддаючи свою енергію, душевні сили, увагу і турботу. Важливо, що навіть у такий нелегкий час реформ ви чесно та сумлінно виконуєте свої професійні обов’язки. Дякую вам за чуйність та доброту, які проявляєте щодня».

Про важливу місію соціальної служби у своєму виступі говорив заступник міського голови Ігор Прокопів: «Робота з людьми вимагає неабиякого терпіння, та розуміння. Проте, ви уже впродовж багатьох років з легкістю справляєтеся з цим завданням. Впевнений, що Ваші добрі справи, теплота душі та милосердя повернуться до вас сторицею».


#СоціальнийЗахист #ОлегКіндер

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі інсулін для хворих цукровим діабетом впродовж жовтня купували за кошти резервного фонду міського бюджету

У Ковелі інсулін для хворих цукровим діабетом впродовж жовтня купували за кошти резервного фонду міського бюджету
Нагадаємо, що держава не виконала взяті на себе зобов'язання щодо безкоштовного забезпечення препаратами інсулінозалежних. Аби ковельчани вчасно отримували лікування, кошти передбачили у міському бюджеті.

9-річний Богданчик з Ковеля отримав омріяний подарунок від благодійників

9-річний Богданчик з Ковеля отримав омріяний подарунок від благодійників
На прохання центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підтримати ковельську родину, яка потрапила у скруту, відгукнулися небайдужі люди, подарувавши хлопчику конструктор і теплий одяг.

Богдан мріє про конструктор "лего" та потребує теплих речей. Небайдужих людей просять підтримати ковельську сім'ю

Богдан мріє про конструктор "лего" та потребує теплих речей. Небайдужих людей просять підтримати ковельську сім'ю
Через скрутне матеріальне становище, батьки не в змозі забезпечити родину. Богдану 9 років, він комунікабельний, з почуттям гумору, має багато друзів, любить математику.