У Ковелі інсулін для хворих цукровим діабетом впродовж жовтня купували за кошти резервного фонду міського бюджету

Інсулін для хворих цукровим діабетом ковельчан впродовж жовтня купували за кошти резервного фонду міського бюджету. Як повідомили у відділі охорони здоров'я міськвиконкому, станом на сьогодні уже використано 133 тисячі гривень.

Нагадаємо, що держава перестала фінансувати програму щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на діабет. Аби не залишати ковельчан сам на сам із проблемою, адже йдеться про людські життя, у Ковелі виділили 200 тисяч гривень на ці потреби з міського бюджету.

Ініціатива належить міському голові Олегу Кіндеру, який дав доручення відповідним посадовим особами щодо підготовки фінансових документів та невідкладного вирішення питання закупівлі інсулінів за кошти резервного фонду. Така пропозиція була підтримана депутатами міської ради.

Днями міський бюджет отримав і кошти з обласного бюджету — 192 тисячі гривень, які також передбачаються на забезпечення діабетиків безкоштовним препаратом.

Наразі кошти для інсулінозалежних мешканців Ковеля у бюджеті є. Проте до кінця року їх не вистачить. Тож, у разі, якщо питання не вирішиться на державному рівні, кошти з міського бюджету виділятимуть і надалі.
#СоціальнийЗахист #МіськийБюджет #Депутати #ОлегКіндер

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

9-річний Богданчик з Ковеля отримав омріяний подарунок від благодійників

9-річний Богданчик з Ковеля отримав омріяний подарунок від благодійників
На прохання центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підтримати ковельську родину, яка потрапила у скруту, відгукнулися небайдужі люди, подарувавши хлопчику конструктор і теплий одяг.

Богдан мріє про конструктор "лего" та потребує теплих речей. Небайдужих людей просять підтримати ковельську сім'ю

Богдан мріє про конструктор "лего" та потребує теплих речей. Небайдужих людей просять підтримати ковельську сім'ю
Через скрутне матеріальне становище, батьки не в змозі забезпечити родину. Богдану 9 років, він комунікабельний, з почуттям гумору, має багато друзів, любить математику.