У Ковелі придбають житло для дитини-сироти

У Ковелі на виконання міської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа щорічно виділяються кошти з місцевої казни. Сьогодні на черговій сесії міської ради прийнято рішення про спрямування 250 тисяч гривень на ці потреби, - повідомляють у міськраді. Така ж сума має надійти з обласного бюджету. Тоді розглядатимуть варіанти щодо придбання помешкання дитині-сироті.

Крім цього, нині у соціальному фонді міста є чотири квартири та одне приміщення у гуртожитку. Відповідно до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» органи місцевого самоврядування забезпечують раціональне використання такого житла.

Відтак, днями працівники відділу обліку, розподілу та приватизації житла разом зі службою у справах дітей обстежили ці помешкання. Для осіб, які проживають у квартирах, провели інформаційні бесіди.


Відділ обліку, розподілу та приватизації житла,
служба у справах дітей


#Депутати #СесіяМіськоїРади #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські депутати планують дати більше грошей на фізичну культуру і спорт

Ковельські депутати планують дати більше грошей на фізичну культуру і спорт
На 100 тисяч гривень може зрости фінансування участі спортсменів у зборах та змаганнях з футболу, тенісу, легкої атлетики, вільної боротьби, веслування. Передбачені кошти і на заходи, що відбуватимуться у Ковелі.

Відтепер втілити гарну інноваційну ідею у Ковелі можна за допомогою Громадського бюджету

Відтепер втілити гарну інноваційну ідею у Ковелі можна за допомогою  Громадського бюджету
Ковельчани мають можливість подавати власні пропозиції щодо поліпшення естетичного вигляду міста, комфорту у певному мікрорайоні, на прибудинковій території. Проекти можуть стосуватися різних сфер життєдіяльності міста.

Депутати погодили зміни до міського бюджету та передбачили кошти на придбання інсуліну

Депутати погодили зміни до міського бюджету та передбачили кошти на придбання інсуліну
Підтримали на сесії міської ради, яка відбулась 27 вересня, і збільшення видатків на одноразову матеріальну допомогу жителям Ковеля, хворим на онкологічні захворювання.